כן, חרגנו ממנהגנו והפעם אנחנו מביאים מדור שמוקדש לחובבי התפוח ביניכם, מספר אפליקציות שמתאימות למערכת ההפעלה iOS. והפעם יותר מתמיד, אם משהו נראה לכם מעניין מהרו והורידו אותו – בכל מקרה הרי תוכלו למחוק אותו מהמכשיר שלכם לאחר מכן.

כמו תמיד אנחנו רוצים להזכיר שלא בוצעה בחינה מעמיקה של האפליקציות הללו, אלא רק לבדוק שהן עובדות פחות או יותר. כמו כן, אנחנו מזכירים שהמצב יכול להשתנות בחזרה בכל רגע נתון לאפליקציות בתשלום בחזרה, אבל הן חינמיות כשפרסמנו את הפוסט.

1. Simpler Pro – Smart contacts manager

האם אפליקציית אנשי הקשר שלכם נראית כמו חדר מבולגן של ילד קטן שהלך לישון לפני שהחזיר את הצעצועים שלו למקום? יש לכם כמה וכמה אנשי קשר שנרשמו פעמיים? יש כמה אנשי קשר שפתחתם ושכחתם לתת להם שם? יש הרבה דרכים לעשות בלגן ויש את Simpler Pro שרוצה לעשות סדר: למחק אנשי קשר כפולים או למזג אותם לכרטיס אחד, למצוא במהירות את איש הקשר שמחפשים, להכין קבוצות של אנשי קשר לפי קטגוריות ואפילו לשתף אותן. היא גם מאפשרת בקלות לשלוח הודעות קבוצתיות בפעם אחת. בקיצור, אם יש לכם הרבה אנשי קשר, יכול להיות שהיא תקל לכם על החיים.

מותאמת ל: iPhone/iPad כמה חוסכים: 2.99 דולרים מהיכן מורידים: מכאן

2. WonderNote – Private Daily Journal/Diary

אפשר לומר על WonderNote שהוא מעין ספר פתקים והערות אישי. הוא מאפשר למשתמשים לשמור הערות לגבי החיים שלהם, האישיים ו/או המקצועיים על ידי שימוש בקול ובתמונה, וככלות הקול והתמונה, גם בטקסטים כתובים. כך ניתן לבנות יומן אישי שממנו אפשר אחר כך לדלות את הפרטים החשובים לכם לצורך שימוש במקומות אחרים, או פשוט למחוק אם כבר לא בא לכם יותר לשמור את הפריט המסוים. ניתן לגבות את כל הפרטים השמורים ל-iCloud, ניתן להגדיר ססמה כדי להגן על הסיפורים האישיים, וכמובן אפשר לשתף רגעים אהובים וגם לשמור תמונות לספריה הרגילה בטלפון. אפשר גם לשנות חלק מהגדרות סביבת העבודה.

קרא עוד:  מיקרוסופט מתכננת לאחד את יישומי ה-Office במכשירים הניידים

מותאמת ל: iPhone כמה חוסכים: 0.99 דולרים מהיכן מורידים: מכאן

3. Streaks Workout

שומרים על כושר, או לפחות מתיימרים להתחיל לשמור על כושר מתי שהוא בעתיד הקרוב או הרחוק? אז הנה אפליקציה שתאפשר לכם לבנות תוכנית אימונים לפי ארבע רמות קושי שהמשותף לכל התוכניות הללו הוא שמדובר באוסף תרגילים שאינו מבוסס מכשירים. כל מה שאתם צריכים זה את הגוף שלכם, ואף מכשיר אחר. טוב, חוץ מזה שמריץ את האפליקציה. אבל באמת, אתם רק צריכים למצוא קרקע שטוחה פחות או יותר, וזה יכול להיות בבית, בפארק או בכל פינה אחרת שבא לכם עליה. Streaks Workout גם מספקת הדגמות פשוטות של 18 התרגילים שמהם אפשר לבנות את התוכנית, ויש גם טיפים.

מותאמת ל: iPhone/ipad/Apple Watch כמה חוסכים: 2.99 דולרים מהיכן מורידים: מכאן