באיחור אופנתי, למשתמשי האנדרואיד יש כעת עוד סיבה לחייך: המשחק המיוחל שרבים ציפו לו, ה-Temple Run נוחת היום רשמית ב-Google Play, בדיוק בתאריך שהובטח לנו ממפתחי המשחק ב-Imangi Studios. המשחק הפך ללהיט ענק מאז צאתו לפלטפורמת ה-iOS באוגוסט 2011 ורשם למעלה מ-40 מליון הורדות ו-7 מליון משתמשים פעילים מידי יום, מה שהופך אותו למשחק הפופולרי והמורד ביותר היום למכשירי ה-iOS. כעת מנסים מפתחי המשחק להגדיל את אחוזי ההצלחה האלו עם תמיכתם של משתמשי האנדרואיד ולשבור שיאים חדשים.

למי שעדיין אינו מכיר את המשחק, אנו יכולים לספר שהוא ממכר מאד ומטרתו היא די פשוטה, כאשר העלילה סובבת סביב גניבת פסל קדוש ומקולל מן המקדש וכעת השחקן צריך לנוס על חייו כדי להימלט מקופים הרודפים אחריו. כדי לברוח, יכול השחקן להחליק עם האצבע על המסך כדי לפנות, לקפוץ ולהחליק על הרצפה כדי להימנע ממכשולים. במהלך המשחק עשל השחקן לאסוף מטבעות שבעזרתם ניתן לקנות שיפורים ותוספות שיעזרו לא להיפסל ולהמשיך לרוץ כמה שיותר.

המשחק זמין להורדה מה-Google play בחינם לכל מכשירי האנדרואיד שפועלים בגרסה 2.1 ומעלה, כדי להוריד לחצו כאן או צפו בסרטון הוידאו בהמשך.