נובמבר הפך בשנים האחרונות לחודש שלם של חגיגות המבצעים ברשת, והטכנולוגיה מתגייסת היטב כדי לסייע למי שרוצה, וגם לא, להתעדכן לגבי במבצעים הללו. בין שלל הכלים המוצעים אפשר לרשום גם את אפליקציית המסרים המידיים, Telegram (טלגרם), בה ניתן למצוא בוטים, ערוצים וקבוצות שרלוונטיים ויותר עבור חובבי הרוכשים.

ASOS Price Tracker

הבוט הזה מאפשר להדביק בחלון השיחה קישור לכל מוצר הנמכר באתר האופנה הפופולרי אסוס (ASOS) כדי לבדוק באיזו מדינה נמכר המוצר במחיר הזול ביותר, ובהתאם לכך מציג קישור לאתר באותה מדינה כדי לאפשר להזמין את המוצר במחיר המשתלם ביותר. כמו כן, תוכלו ניתן לבנות רשימת מעקב ולקבל התראה בעת ירידת מחיר.

לכניסה לערוץ

Doppy Bot

גם הבוט הזה מציע את היכולת לעקוב אחר מחירי מוצרים, אבל במקרה הזה מדובר באמזון (Amazon). כל שיש לעשות הוא להדביק בחלון השיחה את הקישור למוצר המבוקש שהעתקתם מאתר אמזון, והבוט יציג את מחירו וישלח התראה אם מחירו ירד. בכל עת ניתן לצפות ברשימת המוצרים אחריהם עוקבים, וכשרוצים אפשר לבטל מעקב אחר חלקם או כולם.

לכניסה לערוץ

מעקב חבילות

הזמנתם מוצר מהאינטרנט ואתם כוססים ציפורניים ומחכים שכבר יגיע? במקום לעשות זאת באתרי מעקב שונים, ניתן לעשות זאת בטלגרם באמצעות הבוט 'מעקב חבילות'. הבוט מאפשר לעקוב אחר מספרי מעקב ב-DHL ב-Exelot וחברות שילוח נוספות. הבוט גם מציע את האשרות לאתר מיקוד על פי כתובת, ולהפך, אך בבדיקה שלנו היא לא עבדה היטב.

קרא עוד:  ג'אברה הורידה מחירים לדגמים מובילים בישראל

לכניסה לערוץ

קל סאל – יד שנייה

אז נכון, לא תמצאו את המבצעים השונים בשוק היד השנייה, אך חגיגת קניות היא חגיגה ולעיתים משתלם לקנות גם מוצרים משומשים. הקבוצה הזו מכילה יותר מ-20,000 חברים, חלקם קונים וחלקם משתפים בה את המוצרים שהחליטו למכור. כמו בכל רכישת יד שנייה, יש לבדוק היטב את אמינות המוכר ואת תקינות המוצר.

לכניסה לערוץ

אם אתם כבר בטלגרם, תעקבו גם אחרינו! 
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.