טלגרם Telegram

אפליקציית המסרים המידיים טלגרם (Telegram) השיקה שורה של משחקים חדשים שבהם ניתן לשחק בתוך חלונית הצ'אט, עם עצמכם או עם המחשב.

מדובר למעשה על פלטפורמת משחקים שלמה כולל סאונד וגרפיקה, שמונעת על ידי בוט (chat bot), לתוך האפליקציה עצמה. עד כה נמצאים בה 30 משחקים שניתן לשחק בהם תוך כדי צ'אט, והחברה מבטיחה שבחודשים הקרובים יצטרפו עוד מאות. כדי להתחיל משחק יש לתקשר ישירות עם הבוט, באמצעות הקשת @gamee במהלך הצ'אט, ואז את שם המשחק.

מעבר לזה – ניתן להזמין חברים שאתם משוחחים עמם להצטרף אליכם למשחק ולשחק אחד נגד השני בחלון הצ'אט האישי או הקבוצתי. האפליקציה מבטיחה לשמור את הניקוד הגבוה ביותר עבור כל משחק בכל צ'אט שהוא, כך שניתן תמיד לבדוק מה הסטטוס מול החברים ומי מנצח. אפשר גם לבקש מהאפליקציה להודיע לכם מתי אחד החברים בקבוצה עובר את הניקוד הגבוה ביותר.

החברה אישרה כי פלטפורמת המשחקים החדשה תעבוד באפליקציית טלגרם שתותקן על גבי מכשירי אייפון 4 ואילך, ומכשירי אנדרואיד 4.4 ואילך, אשר חייבים להריץ את גירסת טלגרם 3.13 ואילך. כמו כן חשפה החברה את ה-API של האפליקציה כדי לאפשר למתכנתים להפיק משחקים חדשים, וטוענת כי מדובר בשעתיים של עבודה וזה הכל.