יום רביעי, 16 באוקטובר, 2019
בית אפליקציות לידיעת וואטסאפ: Telegram הוסיפה תמיכה בריבוי חשבונות

לידיעת וואטסאפ: Telegram הוסיפה תמיכה בריבוי חשבונות

3
טלגרם Telegram

אפליקציית העברת המסרים המידיים Telegram (טלגרם) קיבלה עדכון לגירסה חדשה, 4.7, אשר מוסיף לה מספר תכונות חדשות רגע. המשמעותית ביותר, וזו שזמינה כבר למשתמשי האנדרואיד, היא תמיכה במספר חשבונות בו זמנית באותה אפליקציה: המשתמשים יוכלו מעתה להוסיף עד שלושה חשבונות משתמש שונים עם מספרי טלפון שונים, ולעבור ביניהם בלחיצה אחת מתוך תפריט ההגדרות.

מדובר בתכונה שימושית במיוחד עבור אנשים בעלי מספר טלפון השייך לעבודה ומספר טלפון פרטי, שיוכלו מעתה להפריד בין החשבונות ולתקשר עם אנשים שונים בחשבונות שונים. ניתן גם להגדיר את אופן קבלת ההתראות בנפרד לכל חשבון. מדובר בתכונה שאינה קיימת נכון לעכשיו בתוכנות אחרות כמו WhatsApp (וואטסאפ) או Facebook Messenger.

Image result for TELEGram Multiple accounts

תכונה נוספת שמביא עמו העדכון החדש הוא תגובות מהירות להודעות, אפשרות שכבר קיימת ב-WhatsApp. כך ניתן להחליק שמאלה על ההודעה די לפתוח חלון הכנסת טקסט מהיר, תוך כדי ציטוט ההודעה המקורית.

משתמשי iOS לעומת זאת יוכלו בינתיים ליהנות מארבע ערכות נושא חדשות שמאפשרות בחירה בין רקעים וצבעים שונים, חלקם אף מאפשרים התאמה נוספת של צבעים בולטים וגוונים. העדכון זמין כבר עכשיו דרך חנות האפליקציות של אפל, ה-AppStore, או ב-Google Play עבור משתמשי אנדרואיד.