מעריצים את טיילור סוויפט (Taylor Swift) ומשתמשים ב-Apple Music? הרוותם: ביום ראשון הקרוב, ה-20 לדצמבר, אפל (Apple) תשחרר את הופעתה החיה בוידאו של הזמרת "1989 World Tour Live" ובאופן בלעדי לשירות Apple Music.

ההודעה התקבלה בוידאו ששחררה סוויפט בו היא מודיעה כי מופע הקונצרט של האלבום האחרון שלה יושק כאמור בלעדית למשתמשי אפל. מופע שנערך מול 76 אלף צופים בסינדי אוסטרליה ב-28 לנובמבר באצטדיון ANZ בו היא אירחה מספר אמנים שהצטרפו אליה לשירה בניהם ג'סטין טימברלייק, מיק ג'אגר ועוד. המופע יוצע בהזרמה ולא יהיה זמין לרכישה.

שולם שולם לעולם

עד שהשניים הפכו לחברים טובים, הזמרת בת ה-26 עשתה לאפל חיים לא קלים כאשר החברה השיקה את שירות Apple Music בחודש יוני השנה. סוויפט הודיעה כי לא תסכים אז כי היא לא מוכנה שהאלבום שלה, "1989", יוזרם בשירות המוזיקה החדש בטענה כי על אפל לשלם ליוצרים ולחברות ההקלטה גם במהלך תקופת שלושת החודשים חינם שניתנו למשתמשים ופרסמה פוסט זועם שגרר אלפי תגובות וסערה ציבורית.

שירות המוזיקה של אפל הושק ביותר מ-100 מדינות גם כאפליקציה למשתמשי האנדרואיד. מחירו עומד על 9.99 דולר למשתמש יחיד לחודש או 14.99 דולר עבור שימוש במקביל של שישה מחברי הבית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.