טניקס (Tanix), יצרנית מוצרי המדיה הסינית, הוסיפה מזרים מדיה חדש לקו המוצרים שלה. הדגם החדש, TX5 Max, מגיע עם מפרט משודרג והוא מבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 8.1, כולל גישה ל-Google Play.

TX5 Max הוא מזרים מדיה קטן מימדים. הוא מבוסס על השבב S905X2 של AMLOGIC ומדובר במעבד חדש וחזק יותר מזה הקיים ב-Mi Box של שאומי (Xiaomi). גם הזיכרון המוצע עם המכשיר גדול יותר: TX5 MAx מגיע עם 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה והאחסון הפנימי הבסיסי הוא 32 גיגה-בייט עם אפשרות הרחבה בעוד 128 גיגה-בייט לכל היותר באמצעות כרטיס זיכרון.

Image result for Tanix TX5 Max

בניגוד למזרימי מדיה אחרים שמגיעים עם מערכת הפעלה מבית גוגל (Google), כאמור TX5 Max מגיע עם גרסת אנדרואיד רגילה, ולא Android TV, כך שהוא מאפשר התקנה של כמעט כל יישום הזמין בחנות האנדרואיד. יש לו גם ממשק מותאם לגישה נוחה באמצעות השלט רחוק וניתן לחבר אליו גם התקנים חיצוניים כמו מקלדת ועכבר.

למזרים קישוריות WiFi התומכת ברצועת 5 גיגה-הרץ, בלוטות’ 4.2, חיבור רשת RJ45 סטנדרטי וזוג חיבור USB שאחד מהם הוא USB 3.0. החיבור לטלוויזיה הוא באמצעות HDMI 2.0 וניתן להתחבר לאודיו דרך יציאה אופטית SPDIF. בחלק הקדמי של המזרים יש גם שעון דיגיטלי הפועל כל הזמן.

מחירו של Tanix TX5 Max הוא 59.99 דולר במבצע השקה (כ-220 שקלים) לזמן מוגבל.

קרא עוד:  שאומי הציגה נתב ראשון תומך WiFi 6 עם טווח קליטה עצום