אף שנותר עוד כשבוע עד להכרזה הגדולה של מה שמסתמן  כמהפכה הגדולה ביותר של סדרת הגלקסי (Galaxy) עד כה, נראה כי כבר כעת החלו המכירות המוקדמות, שכוללות, כמובן, עוד קצת מקום למסתוריות האופפת את המכשיר. אולם, כרוז הפרסום ששחררה ספקית הסלולר האמריקאית T-Mobile, לא מותיר מקום לספק: אכן מדובר במכשיר ה-Galaxy S6 (או לפחות אחד מהם), בעיצוב קצת שונה ממה שהיינו רגילים אליו עד כה.

בתמונה, ניתן לראות את צידו הקמור של המכשיר החדש הזהה לקימור במכשיר ה-Note Edge, אם כי לא ניתן לזהות על פי תנוחתו, האם הקימור חל גם בצידו השני. בנוסף, חדי העין יוכלו להבחין בלחצן כיבוי/הפעלה שירד מעט לכיוון חלקו האמצעי של המכשיר כמו גם כפתור הבית המוכר של החברה שעבר הסבה כלפי מעלה. כמובן, את הפינות המעוגלות להן זוכה המכשיר החדש, ניתן להבחין ממבט ראשון.

את התמונה המסתורית חותמות צמד המילים Six Appeal שגם הן מסתוריות בפני עצמן: המילה Six מייצגת כאמור את המספר הבא בסדרת הגלקסי ואילו המילה Appeal מייצגת את רעידת האדמה שצפוי לעבור המכשיר החדש.

כך או כך, ב-1 במרץ, בכנס הMWC, נוכל להשלים את כל חלקי הפאזל כשסמסונג תסיר את הלוט על אחד ממכשירי הדגל המדוברים ביותר של השנה הנוכחית.