באירוע ההכרזה על N9 הוסיפה נוקיה פרטים על העדכון הבא למכשירי סימביאן הקיימים. נוקיה מסרה כי ה-Symbian Anna, העדכון המשמעותי ביותר שנראה למערכת הסימביאן צפוי להגיע למכשירי C6–01, C7, N8 ו-E7 בחודש אוגוסט הקרוב, ומכשירי X7 ו-E6 יזכו לעדכון כבר עם השקתם – בסוף החודש הקרוב.

עוד מוסיפה נוקיה כי כל המכשירים אשר יימכרו החל מחודש הבא יגיעו עם עדכון ה-Anna, ורק בעלי המכשירים הקיימים יאלצו להמתין כחודש נוסף לאחר מכן.

החברה מסרה כי למרות שיתוף הפעולה עם מיקרוסופט למכשירי Windows Phone 7, היא ממשיכה לפתח מכשירי Symbian ומתכננת לפחות 10 מכשירים חדשים מבוססי Symbian בשנה הבאה והיא מחויבת לפלטפורמת הפיתוח QT.

מיגו למפתחים
וודאי לא שכחנו כל כך מהר את מכשיר ה-N9 הראשון שנחשף, זה עם המקלדת המלאה ועליו התבססו רוב הפיתוחים וכעת נוקיה אומרת לנו כי זהו דגם N950 המיועד למפתחים על פלטפורמת ה-MeeGo. האתר Nokia Blog מפרסם כי ה-N950 הוא מכשיר מגע 4 אינצ’ עם מקלדת חומרתית מלאה בעיצוב אלומיניום ומצלמה 8 מגה פיקסל. לא תמצאו את היכולות של ה-N9 החדש כמו מסך איכותי, קישוריות NFC, או סוללה חזקה במיוחד (1320mAh), אבל לפחות גם למפתחים יהיה מכשיר משלהם.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.