קונסולת ה-Nintendo Switch lite, צפוייה להגיע למדפי החנויות רק ב-20 בספטמבר אך זו זמינה עתה לרכישה בהזמנה מוקדמת במחיר שמתחיל מ-199.99 דולר.

כזכור בנינטנדו (Nintendo) חשפו את ה-Switch Lite בתחילת חודש יולי, כמהדורה פשוטה וזולה יותר ל-Switch המקורית. בין היתר, גודל המסך צומצם ל-5.5 אינץ׳ לעומת 6.2 אינץ׳ בדגם הרגיל, זאת בנוסף שבעוד של-Switch המקורית צמד שלטים אשר מתנתקים מהקונסולה עצמה, בדגם ה-Lite בקרי השליטה הם חלק בלתי נפרד מהמכשיר וכן נעדרת ממנו היכולת להתחבר לטלוויזיה תכונה המאפשרת להמשיך ולשחק על המסך הגדול בבית. כך שה-Switch Lite, היא כאמור קונסולה ניידת בלבד.

את הקונסולה ניתן להזמין מראש מחנויות מקוונות כמו אמזון (Amazon), כשזו זמינה לרכישה בצבע אפור, טורקיז וצהוב. למתעניינים, המחיר להזמנה לישראל עומד על 250 דולר, שהם כ-879 שקל כולל תשלום מכס ומיסים ומשלוח עד הבית.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.