לאחר תקופה ארוכה בגרסת הבטא, Swiftkey, המקלדת הפופולרית לאנדרואיד שהגיע גם ל-iOS החל מגרסה 8, השיקה את התמיכה הרשמית בשפה העברית.

הגרסה החדשה, אשר זמינה להורדה בחנות ה-App Store, קיבלה את עדכון 1.2.4 אמש הכולל מספר חידושים וכן שפות נוספות. מלבד עברית, נוספה גם תמיכה גם בערבית ופרסית, כך שזהו עדכון חשוב גם לדוברי שפות אלה.

חוסכת לכם מילים
בזכות מנגנון הזיהוי והחיזוי המובנה של המקלדת, היא מאפשרת הקלדה מהירה על ידי הצגת מילים קרובות או רלוונטיות לאחר שהיא למדה את המשתמש. כעת בגרסת ה-iOS נוספה אפשרות לצפות בסטטיסטיקות ובמספרים המציג כמה הצליחה המקלדת לשפר את דיוק ההקלדה וכמה חסכה לנו הקשת אותיות על המקלדת בזכות מנגנון החיזוי. עוד כולל העדכון גם את ה-Tap Map, אשר מציגה את מפת ההקלדה שלנו, כלומר היכן אנו נוהגים להקיש במקלדת וכמה אנחנו מדוייקים, כך היא מסייעת לנו בהקלדה נכונה יותר לאורך זמן.

חידושים אלה כבר קיימים למשתמשי האנדרואיד, וכעת גם בעלי iPhone ו-iPad יוכלו להינות מהם ועוד יותר בעברית. להורדה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.