סוזן לינדברג (Suzanne Lindbergh), בכירה בתחום השמת המוצרים (Product Placement) ב'אפל' מזה 25 עוזבת לטובת חברת האודיו Jawbone.

לינדנברג היא אחת מהאחראים על-כך שבסרטים וסדרות מצטייר כי העולם משתמש באופן כמעט בלעדי במוצרי אפל, לינדנברג הייתה בכירה במחלקת השיווק של החברה מקופרטינו בתפקיד 'השמת המוצרים ויצירת הבאזז' אשר בזכותה זוכים מוצרי החברה לפרסום סמוי (ולעתים בוטה) בסדרות מצליחות כמו 'בית הקלפים' או 'משפחה מודרנית' שם לא פעם ניתן למצוא את כוכבי הסדרה משתמשים באופן מוגזם במוצרי אפל אשר בחלק מהסדרות הפכו לאייקונים אף מזוהים עם הכוכבים הראשיים כמו במקרה של 'סקס והעיר הגדולה' – שם קארי בראדשו בסצינות כתיבת התור הקלידה את פרי עטה אך ורק על מחשב מסוג 'מק-בוק' (MacBook).

לינדנברג אישרה בראיון ל-TechCrunch את הידיעה אודות המעבר ל-Jawbone, חברה אשר מייצרת עזרי-שמע, כשהבולט ביניהם הוא רמקולי ה-Jambox הצבעוניים. לינדנברג ציינה כי היא מוכנה לאתגר חדש. מעניין אם בעקבות המעבר נזכה בקרוב לראות את שלל כוכבי הסדרות האהובים עלינו משתמשים דכופות גם ברמקולים המעוצבים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.