נתונים מפתיעים? לא אם תשאלו את בעלי מכשירי ה-iOS שגם יצא להם להתנסות במכשירי אנדרואיד. ע"פ סקר שביצע אנליסט הטכנולוגיה של פייפר ג'פריס, ג'ין מונסטר, ברחבי ארה"ב, לבעלי מכשיר אנדרואיד (שממשיכה לטפס ולגדול ברחבי ארה"ב) נאמנות קטנה מאוד לגבי מכשירי האנדרואיד שלהם.

הממציאים של הסקר כמעט ולא מפתיעים בכל מה שקשור לאייפון הבא: 94% מהאנשים שבבעלותם אייפון 4 מתכוונים לשדרג את מכשירם לאייפון 5. אם אתם תשאלו את בעלי אנדרואיד האם הם מתכוונים לשדרג לגרסה הבאה של המכשיר שלהם שצפויה לצאת (לדוגמה: סמסונג גלקסי S II, הממשיך של ה-Sensation, ועוד) תתקלו בנתון נמוך מאוד מהאייפונים: רק 47% מתכוונים לשדרג, בעוד כש-42% מכלל משתמשי מכשירי האנדרואיד מתכוונים להחליף לאייפון 5 ברגע שיצא.

בנוסף, עושה רושם שבארה"ב רעבים לראות את האייפון 5: ע"פ הסקר, נתח השוק של אפל בארה"ב יזנק משמעותית ברגע שיצא האייפון 5. בנוסף (וגם לא מפתיע), ישנו ביקוש לאייפון 5 בקרב צרכני רשת הסלולר האמריקאית, Verzion, שהושק ברשת הזאת באיחור אופנתי של חצי שנה, מה שגורם לאנשים לחכות עד שיגיע האייפון הבא – ורק אז לשדרג אליו.

עוד עולה מהסקר, כי 29% מהמשתתפים בסקר השיבו שיש להם היום אייפון, 17% מחזיקים באנדרואיד, ל-28% יש בלקברי, ולשאר אחוז מהנשאלים אין סמארטפון כלל וכלל או שהם מחזיקים בסמארטפון של חברה אחרת. 64% מהנשאלים ענו כי המכשיר הבא שייקנו הוא אייפון, ו-36% מהם ירכשו אייפון 5. 17% ירכשו אנדרואיד ו-11% יקנו בלקברי. (מקור)