הפגם בכיסוי החכם

טאבלט ה-Surface של מיקרוסופט שוחרר לחנויות לאחרונה יחד עם השקת ה-Windows 8, וכבר מספר משתמשים מדווחים על בעיות הקשורות לכיסוי החכם (Smart Cover) המתפקד כמקלדת וככיסוי כשהטאבלט לא בשימוש.

על פי דיווחי המשתמשים בפורום הרשמי, הכיסוי מתחיל להיפרם במקומות מסויימים זאת מספר ימים לאחר השימוש. בפורום נשמעו תלונות ממשתמשים גם בארה”ב וגם בבריטניה, כך שהבעיה לא שמורה רק לקבוצת ייצור פגומה, וכשאחד המשתמשים ביקש להחליף את הכיסוי הפגום באחר, המוכר אמר לו כי עוד שני אנשים הגיעו עם בעיה דומה. אחד המשתמשים בפורום אמר ש"מרכז הכיסוי החל להתקלף" והוסיף "השכבה העליונה השתחררה והחלה להיפרם".  הערכה כי התפירה / ההדבקה בקצוות הכיסוי חלשה, כך שבעת סגירת הכיסוי נוצר לחץ מסויים על האזור מה שגורם לו להיפרם במהירות.

החדשות על פגמים בכיסוי החכם מגיעות יום לאחר הדיווח על בעיות עם הרמקולים, אשר משתקים ומופעלים בצורה רנדומלית וגורמים למחשב להשתתק בזמן השימוש.

בינתיים במיקרוסופט מחליפים כיסוי לרוכשים ומבקשים מכל מי שיש לו תקלה לפנות אליהם.

>> צפו בוידאו: מחשבי הטאבלטים החדשים מבוססי Windows 8
>> לא רק טאבלטים: הסמארטפונים האחרונים עם Windows Phone 8 בישראל
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.