שידור ה-Nintendo Direct האחרון שעלה השבוע (ד') הוקדש כל כולו ל-Super Mario Maker 2, כותר יצירת השלבים של המשחק סופר-מאריו הקלאסי. בשידור הוענקו פרטים רבים אודות הכותר החדש בסדרה כמו עורך שלבים מתקדם יותר, משחק משותף עם כמה שחקנים באופן מקוון, מצב סיפור עוד.

הכותר המקורי שיצא ב-2015 צויד בעורך שלבים ידידותי אך מתקדם. כעת עם Super Mario Maker 2 החדש המיועד לקונסולת ה-Switch, בנינטנדו מרחיבים את יכולות היצירה כשהם הוסיפו מדרונות במגוון זוויות, 'שמש כועסת' אשר רודפת אחרי מאריו, מתגי הפעלה וכיבוי, נדנדות, שלבי מים, שלבי לבה, גלילה אוטומטית ועוד ליצירה של שלבים ומסלולי משחק מורכבים יותר.

מסלולי המשחק הללו יכולים להיות בעיצוב של משחקי מריו המודרניים או בעיצוב הקלאסי הדו-מימדי בו ניחנו המשחקים המקוריים של הסדרה. היצורים יכולים לבחור מבין מספר סגנונות או שלבי יער, מדבר, שלג טירה רדופה או שלבי לילה אשר ניחנים בתכונות ייחודיות כמו שדה ראיה מוגבל במקרה של הטירה הרדופה או רצפה חלקלקה בשלבי החורף.

כמו כן Super Mario Maker 2 יאפשר ליצור גם שלבי בסגנון של Super Mario 3D Land אשר להם תכונות וחוקים שונים מהשלבים הקלאסיים וזאת לצד מצב סיפור המשמש ככלי ללימוד השימוש בעורך השלבים, מצב משחק משותף עד עד ארבע שחקנים נוספים היכולים לשתף פעולה או להתחרות האחד בשני וכן את האפשרות להוריד שלבים נבחרים למשחק במצב לא מקוון.

קרא עוד:  כובש עוד חלקות: Civilization VI הושק גם עבור PlayStation 4 ו-Xbox One

הכותר Super Mario Maker 2 הוא בלעדי לקונסולת ה-Switch ויושק ב-25 ביוני.

כל מה שחדש ב-Mario Maker 2

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.