לוגו סמסונג

לאחר מסע ומתן נחתם הבוקר בקוריאה הדרומית הסכם בין חברת סאני תקשורת סלולרית, יבואנית סמסונג הרשמית בישראל ובין סמסונג העולמית, המאריך את הסכם בלעדיות ההפצה בין הצדדים בחמש שנים. מאז 2001 היה מתארך ההסכם כל שנה ושנה לתקופה של שנה נוספת, והפעם לאחר מסע ומתן שקיימו, מחזיק השליטה בסאני ע"י קבוצת לפידות קפיטל ומשה פרי מנכ"ל החברה הוארך ההסכם בחמש שנים, כהבעת אימון מצד סמסונג העולמית בפעילות סאני בישראל. ההסכם החדש כולל שיפורים בתנאי הסחר בין החברות וכן מחויבות של סמסונג העולמית בהמשך הרחבת רשת החנויות של סאני' המונה כיום 22 סניפים.

לאחר חתימת ההסכם הוענק ללוקסנבורג ופרי ולחברת סאני אות הערכה מיוחד מטעם המארחים בתאגיד סמסונג המציין 22 שנים של שוטפות והצלחה חסרת תקדים, הן בקנה מידה עולמי, בתחום המובייל בישראל.

משה פרי, מנכ"ל סאני תקשורת סלולרית אמר: "אנו מודים לחברת סמסונג על הבעת האמון המשמעותית ועל חידוש ההסכם והרחבתו לתקופה של 5 שנים נוספות. סמסונג זיהתה את כוח המכירה והמותג של סאני בשיווק מוצריה בישראל עם נתח שוק שהגיע הרבעון לשיא של %57 משוק הסלולר בישראל, גבוה בהרבה מנתחי השוק של סמסונג במדינות ברות השוואה. אנו מחויבים להמשיך את תנופת ההצלחה והמכירות של מוצרי סמסונג בישראל, הנחשבים לחדשניים ולאהודים ביותר על הציבור בישראל, ולמנף את שיתוף הפעולה האסטרטגי עם סמסונג העולמית לטובת הרחבת הפעילות וכניסה לתחומים משיקים נוספים, בהם אנו מזהים פוטנציאל עסקי רב. "

קרא עוד:  כמה ימים לפני ההכרזה, שאומי חושפת את מערך הצילום של מכשירי ה-Redmi K30

שוק התקשורת בישראל ב-2019 ,בדגש על הרבעון השלישי, עובר תמורות משמעותיות ונהנה מתחרות רבה שבאה לידי ביטוי במחירי המכירה ובצורך בביצוע התאמות בפנייה לקהלי יעד שונים. הגמישות העסקית של סאני, לצד היצע המוצרים הרחב של סמסונג, מאפשר לנו להציג צמיחה נוספת ושיפור בהיקף המכירות ו ברווח ביחס לרבעון השני, על אף אתגרי הסביבה העסקית והתחרותית. בנוסף, הפרשי שער חליפין וירידת שער החליפין של השקל ביחס לדולר השפיעו גם ברבעון השלישי והגדילו את הוצאות המימון. "

סאני רואה בתקופה זו הזדמנות, ואנו דואגים לנצל את תנאי התחרות בישראל לטובת הגדלת נתח השוק והרחבת פריסת רשת החנויות שלנו שהגיעה לכ -22 חנויות. הצלחת מהלך זה תבסס את מובילותה של סאני ותאפשר לנו ליהנות מהמשך צמיחה מהירה, לצד שיפור ברווח וברווחיות עם השינוי הצפוי בתנאי השוק".

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.