כשקוואלקום (Qualcomm) הכריזה על המעבד החדש שלה עבור שוק השעונים החכמים, Snapdragon 3100, צוין כי אחד השעונים הראשונים שיגיעו לשוק עם המעבד החדש יהיה Summit 2 של יצרנית השעונים היוקרתית מונט בלאנק (Montblanc). אז ההכרזה הגיעה, והצפייה היא כמובן לראות האם ההבטחה לזמן עבודה ממושך יותר אכן תמומש.

Summit 2 כבר מוצע למכירה באתר של מונט בלאנק עם מחיר התחלתי של 995 דולרים שיכול להגיע עד 1,295 דולרים בהתאם לחומרים, ועם שלל רצועות להחלפה שעולות 130 דולרים האחת.

השעון, שתוכנן על פי החברה לשימוש בידי גברים ונשים כאחד, פועל על Wear OS 2.0 והוא מגיע עם מסך AMOLED עגול בגודל יחסית קטן של 1.2 אינץ' ברזולוציה של 390×390 פיקסלים. הוא שוקל 62 גרם, ללא רצועה, והוא תומך ברצועות ברוחב 22 מ"מ.

השעון החדש של מונט בלאנק מגיע עם 1 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועם 8 גיגה-בייט זיכרון אחסון. הסוללה היא בנפח של 340 מילי-אמפר/שעה והיא אמורה להספיק ליום כולו בשימוש מלא, ועד שבוע בעבודה במצב שעון בלבד. יש קישוריות NFC לתמיכה ב-Google Pay, אך אין תמיכה ב-LTE כך שהוא חייב לעבוד מול טלפון לצורך העברת מידע.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.