אם אתם חושבים שאתם שחקני מחשב ברמה כלשהי שגבוהה יותר מאקראית, כנראה ששיחקתם לפחות משחק אחד ששייך לפורטפוליו המשחקים של בת'סדה (Bethesda). חברה זו נחשבת לאחת מהמפיצות המובילות כיום בשוק משחקי ה-PC, במיוחד עבור חובבי משחקי התפקידים עם כותרים כמו Fallout ומשפחת משחקי Elder Scroll.

אז אם שיחקתם ואם לא, בחנות המקוונת GOG.com מציעים במהלך השבוע הקרוב לא פחות מ-19 משחקים של החברה. אז אולי לא תמצאו שם את הלהיטים הנוכחיים שלה החברה, אבל זו רשימה שמכילה בפני עצמה כמה משחקים שיש להם מקום שמור בהיסטוריה.

כך למשל ניתן למצוא ברשימה את Fallout 3 במהדורת משחק השנה במחיר של 4.99 דולרים; את משחק התפקידים המקורי שהתחיל את הכל Fallout במחיר של 2.49 דולרים; את Ultimate Doom ב-1.97 דולרים שגם יאפשר לכם להוריד ולשחק את התוספת החדשה Si6il של אחד מיוצרי המשחק המקורי ג'ון רומרו; את Quake 4 תמורת 4.94 דולרים; ואת משחק התפקידים הנפלא Elder Scroll IV: Oblivion במהדורת משחק השנה עם כול התוספות במחיר של 6.59 דולרים.

בנוסף, מי שירכוש אחד מ-19 המשחקים המופיעים ברשימה הזו יקבל עוד שני משחקי חינם – The Elder Scrolls: Arena ו-The Elder Scrolls Chapter II: Daggerfall.

אז אם אתם מעוניינים, אתם תמצאו את כל הרשימה ממש כאן במהלך השבוע הקרוב.