הגיימרים הכבדים צריכים לרשום עוד תאריך ביומן: 11 באוקטובר. כחודש לפני הבחירות לנשיאות בארצות הברית, המלך האמיתי של היקום חוזר במהדורה מעודכנת. אנחנו קראנו לו בעברית 'דיוק הנוקם', אבל זה לא משנה את העובדה שכמעט ולא היה שחקן מחשב בעולם ששיחק, באופן חוקי או שלא, ב-Duke Nukem 3D. אפילו הפארסה האדירה של Duke Nukem Forever, משחק ההמשך שנדחה ונדחה וחבל שבסוף לא בוטל, לא הצליחה לפגוע במעמד שלו כאחד המשחקים המשוחקים ביותר אי פעם.

אז הנה הוא חוזר, עם החזירים שהוא צריך לחסל, ועם הבדיחות שחלקן שוביניסטיות מאוד, והכי חשוב הוא חוזר עם שמונה שלבים חדשים לחלוטין שיוצעו תחת הכותרת הכי מתאימה בעולם Hail to the King, Baby.

אבל מה שמרשים עוד יותר הוא שהשלבים החדשים נכתבו בידי שניים מיוצרי השלבים המקוריים של המשחק, אלן בלום ה-III וריצ'רד גריי. ועוד יותר חשוב הוא שמפיקי המשחק החדש, Gearbox, הצליחו לגייס לטובת המשפטים החדשים את הקול המקורי, ג'ון סט. ג'ון.

אז השם המלא של המשחק הוא Duke Nukem 3D: 20th Anniversary Edition World Tour, ולמרות שהוא כמובן יוצע בגרפיקה מעודכנת, מי שירצה יוכל בלחיצת כפתור לחזור לרזולוציית המשחק של פעם. המבקרים בתערוכת PAX כבר יכלו לראות אותו מוצג בפאנל של Gearbox. עכשיו רק נותר לחכות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.