חמישה ימים לאחר שנגנב מחשב האבטיפוס החדש של חברת Razar בעל שלושת המסכים הנשלפים, הוא הוצע למכירה באחד מאתרי המכירות המקוונים בסין.

לא ברור בדיוק מי העלה את המחשב הנייד למכירה באתר המכירות, אך המוכר דורש מחיר גבוה במיוחד של 150,000 יואן סיני (כ-22,000 דולר). למרות החשדות, לא מדובר בריגול תעשייתי כפי שסברו תחילה אלא במבקר שהעז ברוב חוצפתו לגנוב את המחשב מתחת לאפם של נציגי החברה.

תחילתו של הסיפור, נזכיר, התרחש בימים האחרונים של תערוכת CES 2017 בלאס ווגאס. אז הודיע מנכ"ל החברה מין-ליאנג טאן כי שני המחשבים שהציגו נגנבו מחדר העיתונאים ואף הציע פרס כספי בגובה של כ-25,000 דולר למי שימסור מידע שיוכל לסייע בתפיסת הגנבים. "ברייזר אנו משחקים קשוח ואנחנו משחקים הוגן. הצוותים שלנו עבדו חודשים על גבי חודשים כדי לעצב את התפיסה וכדי לפתח את היחידות הללו ואנחנו מתגאים ביכולת שלנו במטרה לספק את המוצרים הכי מעודכנים והכי נהדרים בשוק", כך כתב.

המחשב הנייד שהוצג בתערוכה היה מחזה יוצא דופן. הוא בעל שלושה מסכים שגודל כל אחד 17.3 אינץ' ברזולוציית 4K. המסכים תומכים במנוע Nvidia G-Sync ובטכנולוגיית Nvidia Surround המאפשרת תצוגה רחבה במיוחד למשחקים ברזולוציית 11520×2160 פיקסלים בסיוע כרטיס המסך Nvidia GeForce GTX 1080. בנוגע לשאר החומרה נחשפו פרטים, אך הציפייה היא שהמעבד יהיה מהדור השביעי מבית אינטל (Intel).

עם זאת קיימת אי ודאות בנוגע למחירו הצפוי של Project Valerie ותאריך השקה מיועד, אם בכלל, וזאת בשל העובדה כי הוא עדיין תחת פיתוח.