חברת שידורי הלוויין הישראלית yes (יס) העלתה היום לאוויר את האתר הרשמי של STINGTV, מיזם טלוויזיה אינטרנטית חדש שיחל לספק את שירותיו בעוד מספר חודשים. באתר ניתן לבצע הרשמה מוקדמת לשירות ללא כל התחייבות, והנרשמים יהיו הראשונים שיוזמנו להצטרף אליו במהלך הרבעון הרביעי של השנה.

האתר מספק פרטים על השירות העתידי, שעד כה עצם קיומו היה בגדר שמועה בלבד. לפי האתר, יציע השירות 24,000 שעות של תכני וידאו בצפייה לפי דרישה (VOD), בהם אלפי סרטים, מאות סדרות לילדים ולמבוגרים, הפקות מקור של yes וגם תכניות של רשת HBO כדוגמת 'משחקי הכס'. בנוסף, ניתן יהיה לצפות במספר ערוצים ליניאריים שישודרו דרך האינטרנט, בדומה למה שכלול בשירות המתחרה סלקום TV.

ללקוחות חדשים תוצע האפשרות להצטרף לשירות דרך אפליקציות למחשבים, טלפונים, טאבלטים וטלוויזיות חכמות. בנוסף, יוצע ללקוחות מזרים מדיה ייעודי המבוסס על Android TV, כולל חווית השימוש המלאה של גוגל, לרבות Play Store. הממיר תומך בחיבור לשלטי משחק חיצוניים, כך שמדובר גם במעין קונסולת משחק בסיסית.

בשלב זה, לא חושפים עדיין ב-STINGTV את מגוון התכנים המדויק שהחבילה תכלול, ומה בדיוק יהיה מחירה לצרכן. עם זאת, מציינים בחברה כי הן ההתחברות לשירות והן ההתנתקות ממנו יעשו באופן מקוון באתר, בלחיצת כפתור, וללא הקשיים המתלווים כיום לחיבור או לניתוק מחברות תקשורת ישראליות.