סטיב ווזניאק (Steve Wozniak) הוא הסטיב השני ממייסדי אפל, תמיד היה נחשב לדעתן פחות מג'ובס אך שווז דיבר אנשים הקשיבו. ווז הוא חובב טכנולוגיה וגיק מושבע ומעולם לא שמר אמונים בלעדית לאפל רק משום שזו החברה שהוא הקים, היי, הוא אפילו הצטלם עם הצוות של במשרדים של גוגל כשהוא מקבל מהם את מכשיר הגלקסי-נקסוס.

כאמור, ווז הוא אדם שמעריך טכנולוגיה ובראיון שנתן לאתר A New Domain הוא נמצא כשהוא "סוחב" עימו ארבעה מכשירים: שני מכשירי אייפון 4S, מוטורולה רייזר ובאופן מפתיע גם מכשיר הלומיה של נוקיה. כנשאל איזה מכשיר הוא האהוב עליו ביותר השיב ווזניאק כי הלומיה.

הוא לא הפסיק להעריף מחמאות על ממשק המטרו של הענקית מרדמונד ולציין כמה הוא פשוט וידידותי לשימוש: "ווינדוס-פון היא כמו חבר, לא כלי עבודה", "אני מופתע לגלות כי המסכים של יישומים בווינדוס-פון, הרבה יותר יפים מאותו יישום על האייפון או האנדרואיד". מעצבי חווית השימוש מיקרוסופט בהחלט יכולים לתפוח לעצמם על השכם, אך עדיין המחמאה הגדולה ביותר שווזניאק נתן למיקרוסופט היא "אני מרגיש שזו ההתגלמות של סטיב ג'ובס במיקרוסופט, הרבה ממה שאני ממה שאני רואה ומרגיש גורם לי לחשוב על הרבה מהמעלות של אפל".

אך לא הכל ורוד. ווז מציין כי ההפעלה הקולית של מערכת ההפעלה של מיקרוסופט אינה באותה רמה של המתחרים וכי המצלמה במכשיר הלומי לעיתים "מקרטעת", שנשאל אגב באיזה מכשיר הוא משתמש בעיקר, הודה ווזניאק כי האייפון הוא עדיין המכשיר שבשימוש יומיומי.

קרא עוד:  כל טלפון משחקים הוא באמת כזה? גוגל מנסה לעשות סדר

הראיון של ווזניק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.