סטייל-סיריס (SteelSeries), יצרנית החומרה לגיימרים, הכריזה בתערוכת Gamescom על שיתוף פעולה עם המפיצה והמפתחת .PUBG Corp במסגרתו תשיק קו מוצרים במהדורה מוגבלת בהשראת המשחק PlayerUnknown's Battlegrounds.

בין המוצרים אותם מעטרים סמלים ומוטיבים ממשחק ה'באטל רויאל' הפופלארי ניתן למצוא את אוזניות ה-Arctis 5 – אוזניות USB בתצורת 'מעל לאוזן' בעלות שמע היקפי של 7.1 ומיקרופון נשלף בטכנולוגיית ClearCast של החברה. את גוף האוזניות מעטרות נורות לד RGB וכמובן סמלי המשחק כך שמתחת לקשת הראש ניתן למצוא את סמליל המשחק ובצידי האוזניות את הכיתוב "Winner, Winner, Chicken Dinner" המתאר זכייה במשחק. האוזניות יהיו זמינות לרכישה במחיר של 139.99 אירו.

בחברה מציעים גם את ה-Apex M750 TKL מקלדת מכנית בתצורת Tenkeyless, תצורה מצומצמת בה הוסרו כפתורי הספרות שנמצאים בצידה הימיני. המקלדת בעלת גוף אלומיניום וניחנת בתאורת RGB. מעבר לסמלילי המשחק זו כוללת גם סימון מיוחד על מקשי המספרים כשעל אלו מצויירים הנשקים השונים וכפתורי ה-WASD הוחלפו בכפותרי חיצים כסופים. המקלדת תוצע למכירה באירופה והמזרח התיכון במחיר של 149.99 אירו.

בנוסף בין המוצרים הממותגים ניתן למצוא גם את עכבר The Rival 310 אשר ניחן בצבע שחור וכחול כשאת גופו מעטר סמליל המשחק ותיבת האספקה המוצנחת. העכבר מצוייד בכפתורים בטכנולוגיית ה-Split-Trigger וזה יוצע לרכישה במחיר ב-79 אירו.

כל המוצרי החברה תואמים לתוכנות ה-SteelSeries Engine ו-GameSense כשאלו הותאמו למשחק PUBG וכעת מאפשרות להאיר את תאורת הלד של ציוד הגיימינג בהתאם למתרחש במשחק.

קרא עוד:  ברוקסטאר מתנצלים בגין הבעיות ב-Red Dead Redemption 2 - תיקון בדרך

באי תעורכת הגיימינג Gamescom שמתקיימת בגרמניה יוכלו להתרשם ממוצרי החברה שם ואף ניתן למצוא מידע נוסף ואת המפרט הטכני המלא באתר SteelSeries.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.