סטילסיירס (SteelSeries), באמצעות היבואנית הרשמית ביקונקט, משיקה בישראל שלוש אוזניות משחק חדשות, בהן דגם אחד שלטענת היבואנית מגיע לכאן בבכורה עולמית – Arctis 1 Wireless. מדובר באוזניות קשת אלחוטיות המסוגלות להתחבר לכל פלטפורמות הגיימינג הפופולריות כיום: מחשב אישי, PlayStation 4, קונסולת ה-Switch וגם Xbox One. לצורך חיבור ל-Switch או למכשירי טלפון חכם מסופקות האוזניות עם דונגל USB-C. מיקרופון מובנה אמור לספר סינון רעשים לצורך איכות שיחה גבוהה, בעוד הסוללה מאפשרת לפי היצרן שימוש רציף של עד 20 שעות. המחיר עומד על 599 שקלים.

Arctis 1, לעומת זאת הן אוזניות עם חיבור חוטי. הן מוצעות בגרסאות למחשב אישי, ל-PlayStation 4 או ל-Xbox. הם יימכרו במחיר נוח יחסית של 269 שקלים – אם כי החברה טוענים שלמרות מחירן זה הן עדיין מציעות סאונד איכותי, מיקרופון מסנן רעשים, וקשת ראש המעוצבת מחומר קל ועמיד.

מערכת האוזניות השלישית היא Arctis 9x – אוזניות אלחוטיות שפותחו במיוחד לחיבור לקונסולות Xbox, ולא מצריכות שימוש בדונגל. הן תומכות גם בחיבור בלוטות׳ סטנדרטי, וניתן אף לחבר אותן לשני מקורות במקביל, ואף להאזין להם בו-זמנית. גם כאן מוצע מיקרופון מסנן רעשים, סוללה המספקת 20 שעות שימוש בין טעינה לטעינה, כריות אוזן מרופדות וקשת העשויה פלדה עמידה, עם ריפוד אלסטי אותו ועיצוב שתוכנן לטענת היצרנית "בהשראת משקפי סקי". מחירן בישראל נקבע על 990 שקלים.

קרא עוד:  עדכון ל-Super Mario Maker 2 מאפשר לשחק כגיבור The Legend Of Zelda