סטים (Steam), חנות משחקי המחשב המקוונת הפופולרית בעולם, חושפת את רשימת המשחקים המצליחים ביותר של השנה החולפת. הרשימה מחולקת למספר קטגוריות, ובתוך כל קטגוריה המשחקים המצליחים ביותר מקובצים יחדיו – כך שלא ניתן לקבוע איזה מהם באופן ספציפי הצליח יותר – אך עדיין מספקת מידע מסקרן על שוק הגיימינג.

ברשימת המשחקים הרווחיים ביותר של 2017 מככב משחקי הפעולה החדשים יחסית Playerunknown’s Battlegrounds ו-ARK: Survival Evolved, אך גם כותרים ותיקים כמו The Witcher III ו-Grand Theft Auto V. מעטים יופתעו לגלות ברשימה גם שני משחקים חינמיים – Dota 2 ו-Warframe, הניתנים להורדה ללא תשלום אך מצליחים לצבור רווחים נאים בזכות רכישות בתוך המשחק.

Battlegrounds זוכה להופעה נוספת ברשימת המשחקים ששיחקו בהם הכי הרבה שחקנים בו-זמנית, לצד כותרים כדוגמת Payday 2, Counter Strike ו-Rainbow Six Siege. משחקי המציאות המדומה הרווחיים ביותר מופיעים בקטגוריה נפרדת, ושם אפשר למצוא את Virtual Rick-Ality המבוסס על סדרת האנימציה ״ריק ומורטי״, Job Simulator, Superhot VR ו-Space Pirate Trainer.

ב-Steam בחרו לסכם גם את המשחקים החדשים המצליחים ביותר בכל חודש, כנראה בכדי לתת הזדמנות גם למשחקי אינדי קטנים יותר. ברשימה זו אפשר למצוא את Conan Exiles שהיה אחד מלהיטי חודש ינואר, Nier Automata שהצליח יפה במרץ, Tekken 7 שהוא בין המשחקים היחידים שהציגו רווחים נאים בחודש יוני, ו-Cuphead שהיה אחד להיטים הגדולים של ספטמבר למרות שיצא במקביל גם לקונסולת ה-Xbox One.