חגיגות יום 'מלחמת הכוכבים' נערכות באופן קבוע ב-4 במאי כמעין יום הולדת לא רשמי לסדרת הסרטים הקלאסיים, אבל הן עדיין לא הסתיימו, במיוחד עבור חובבי הסדרה שהם גם שחקני מחשב להוטים.

חנויות המשחקים המקוונות ניצלו את החגיגה כדי להציע הנחות ענקיות על משחקים רבים שהושקו תחת המותג, ובמשך השנים יצאו עשרות כאלה. מדובר בהנחות שמגיעות עד כ-65% על הכותרים השונים.

בין השאר ניתן למצוא את משחקי הלגו שיצאו תחת הסדרה ב-2009 וב-2011, את משחק האסטרטגיה Battlefront ואת ממשיכו Battlefront II, וכמובן את Knights of the Old Republic וגם מספר משחקים שמתרכזים בחלליות הקרב של הסדרה, בעיקר ה-X-Wing של המורדים.

ב-GoG פתחו עבור יום ההולדת דף מיוחד שמציע את המשחקים השונים, וניתן למצוא אותו כאן, ובדומה לכך אפשר למצוא רשימת משחקים כמעט זהה, אבל לא לחלוטין, גם ב-Humble Store ממש כאן. ב-Humble אפשר למצוא גם חבילה, ב-54.99 דולרים, שמכילה בפני עצמה 14 כותרים ומספקת הנחה נוספת מעבר למחירים הנוחים מאוד שמוצעים.

החגיגה תגמר בעוד ארבעה ימים, אז אם זה מעניין אתכם, זה בזמן להוסיף משחקי מלחמת הכוכבים לפורטפוליו הפרטי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.