עוד סוף שבוע עומד להסתיים ואנחנו כאן עם עוד רשימה של אפליקציות שמוצעות באופן זמני בחינם, כאלה שכדאי לכם למהר ולבדוק ולהחליט אם אתם רוצים אותן לעד. זוכרים? ברגע שהורדתם בחינם אפליקציה למכשיר אנדרואיד (Android) היא זמינה לעד עד שלא מסירים אותה בכוח מהרשימה של האפליקציות המותקנות, כולל בעת מעבר בין מכשירים. אז למה שלא תנסו? אנא זכרו שמדובר באפליקציות חינמיות למשך זמן מה בלבד, ואנו וידאנו לפני העלאת הכתבה שהן עדיין כאלה. עם זאת, גורם המהירות בהחלט חשוב.

1. Sketch Me! Pro

הגרסה המקצועית שאינה מכילה מודעות ובכל זאת מאפשרת לכם להפוך תמונות ליצירות אומנות קטנות עם אפקטים שמקנים להן איכות של תמונות קומיקס, רישום בעפרון ולאו דווקא בשחור לבן, ועם שליטה בתכונות כמו ניגודיות, בהירות ורוויית צבעים. בסופו של דבר יש כמובן שורה של מסננים שמאפשרים לבצע את העבודה בקלות רבה יותר, אבל יש מקום למגע אישי. מי שרוצה כמובן שיכול לשתף את היצירות עם החברה בערוצים החברתיים המוכרים היטב.

מאיפה מורידים? מכאן וכמה חוסכים? 5.20 שקלים.

2. Cleaner eXtreme Pro

הדרך לשמירה על מכשיר האנדרואיד שלכם פעיל, תקין ושמיש למשך זמן עוברת דרך ניקיון וסידור של הקבצים במערכת ההפעלה שלו, וזה מתחיל בקבצים זמניים שנוצרים במערכת ונגמר אפילו במקום אחסון שנתפס בידי מודעות שמשתמשות בו כזיכרון מטמון. האפליקציה הזו מבטיחה לנקות את הדברים המיותרים הללו ולעשות את זה מהר ובלי לגעת בכלל בקבצים הראשיים של המערכת. אז אם אין לכם אפליקציה דומה מותקנת, הנה יש לכם הזדמנות לעשות את זה בחינם עם אפליקציה שבדרך כלל עולה.

קרא עוד:  בקרוב ב-Gmail: תיקון שגיאות וטעויות ניסוח אוטומטי באנגלית

מאיפה מורידים? מכאן וכמה חוסכים? 7.60 שקלים

3. Screenshot Pro 2

לא תמיד קל ללכוד תמונות מסך במכשירי אנדרואיד, ויש מכשירים שדורשים התעמלות אצבעות לא ממש פשוטה כדי ללכוד את מה שמוצג על המסך. אז אם המערכת שלכם לא מציעה לכם באופן מובנה את האפשרות ללכוד תמונת מסך, ויש לכם אנדרואיד 5.0 ומעלה, הנה יש לכם הזדמנות להתקין אפליקציה שתאפשר לכם לעשות את זה בקלות יחסית, וגם מציעה לכם בדרך כמה אפשרויות לערוך את התמונה שלכדתם ואף לשתף אותה.

מאיפה מורידים? מכאן כמה חוסכים? 3.30 שקלים.