את 2019 סיימה אפיק (Epic) עם שורה של תריסר משחקים שהוצעו בחינם, אחד בכל יום, והיא פותחת את השנה החדשה עם עוד מתנה נאה: שלושה משחקי חינם ל-PC שיהיו זמינים להורדה למחשב עד ה-9 בינואר.

Steep של המפיצה יוביסופט (Ubisoft) הוא אחד משלושת המשחקים הללו. מדובר במשחק שמביא את חוויית האקסטרים כפי שהיא באה ליד ביטוי בהרי האלפים המושלגים. אפשר לבחור בין מגלשי סקי, סנובורד, צניחה וחליפת גלישת אוויר. אפשר לשחק לבד או עם חברים, וכמובן לא צריך לחשוש להשתגע.

שני המשחקים האחרים הם השניים הראשונים בסדרת משחקי ה-Darksiders של THQ Nordic. מדובר בשני משחקי פעולה צבעוניים ומלאי פעילות עם אלמנטים שונים של משחקי תפקידים, בהם פרשי האפוקליפסה, שמטרתם לשמור על האיזון היקומי בין גן העדן לגיהינום והאנושות, נלכדים בתוך קונספירציה שכדי להימלט ממנה הם פחות או יותר צריכים להילחם בכל מה שזז. שני המשחקי מוצעים בגרסה מעודכנת שכוללת תכנים שהוצעו כתוספת, כש-Darksiders II גם עבר המרה לרזולוציית FHD.

כידוע, כדי להוריד את המשחקים צריך לפתוח חשבון באפיק וגם להוריד את המשגר שלהם. לחצו כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.