לאחר ההכרזה על עדכון ה-8.1 למכשירי ה-Windows Phone ובדומה לגרסה השולחנית, אנו צפויים לראות גם הכרזה על העדכון הבא הצפוי להגיע למכשירים הניידים – Windows 8.1 Update 1.

לפי דיווח מאתר Nokia Power User, עמוד עזרה שעלה באתר הרשמי הסביר צעד אחר צעד כיצד ניתן יהיה ליצור תיקיות על מסך הבית, או מסך ההתחל, כך ניתן לאגד מספר יישומים יחדיו לתוך תיקיית נושא אחת במקום גלילה אינסופית.

התהליך פשוט למדי, ודומה לשימוש בפלטפורמות אחרות. כל שצריך לעשות הוא לגרור אריח מסוים מעל אחד אחר ולעזוב, כך נוצרת תיקיה שניתן לאחר מכן לקבוע את שמה ולגרור אותה כאריח לכל דבר בממשק.

משתמשי Windows Phone וודאי יישמחו לקבל תוספת זו תעשה להם קצת סדר במסך ההתחל, שכזכור עם עדכון 8.1 נוספה האפשרות לשנות את גודל האריח לפי הצורך וכן אריחים חיים המציגים מידע עדכני.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.