המשחק שהיווה אבן דרך בתעשיית משחקי האסטרטגיה בזמן אמת (RTS), סטארקראפט, צפוי לעבור מתיחת פנים ראויה ולצאת מחדש לשוק בקיץ הקרוב עם גרפיקה וסאונד מעודכנים.

גירסת המשחק המחודשת תיקרא StarCraft: Remastered ותכלול גם את ההרחבה Brood War. על-פי ההכרזה של בליזארד (Blizzard), הגירסה המחודשת תציע גרפיקה משופרת באיכות 4K ועם תמיכה במסך רחב. הדמויות והאלמנטים הגרפיים במשחק יעברו מתיחת פנים ואפילו הסאונד והדיאלוג קיבלו תוספות ושיפורים. עם זאת, בבליזארד מרגיעים את הגיימרים הוותיקים ואומרים שלא בוצעו שום שינויים במשחקיות והממשק של המשחק.

אחת התוספות המרכזיות שייכללו בגירסה המחודשת של סטארקראפט היא חיבור לאפליקציה של בליזארד (בעבר Battle.net), שתאפשר להפעיל את המשחק היישר מהאפליקציה ממנה אנו רגילים להפעיל את Hearthstone או Overwatch. בנוסף, תוכלו לשחק נגד חבריכם ברשת של בליזארד או למצוא בקלות יותר יריבים ראויים להתחרות מולם.

טרם פורסם תאריך ההשקה של חבילת ה-Remastered או מחירה הצפוי. אם קשה לכם לחכות, והתעורר בכם געגוע, אל דאגה. לא צריך לנבור בדיסקים ישנים או להסתבך עם הורדות פיראטיות. את הגירסה המקורית בלי השיפורים (אך עם עדכונים קטנים שיאפשרו בין היתר העברת משחקים שמורים בין הגירסאות), אבל כולל ההרחבה Brood War, ניתן יהיה להוריד בחינם החל מסוף החודש (מרץ).