במהלך סוף השבוע האחרון נערך Star Wars Celebration, מאורע בו חוגגים את זיכיון מלחמת הכוכבים (Star Wars), מהאירוע יוצאות הכרזות על סרטים, צעצועים וגם משחקים השייכים ליקום מלחמת הכוכבים. והשנה באירוע שנערך בשיקגו, הציגה המפיצה אלקטרוניק ארטס (Electronic Arts) סרטון ראשון של הכותר Star Wars: Jedi – Fallen Order.

הכותר שמפותח על ידי ריספון אינטרטיימנט (Respawn Entertainment), אולפן הפיתוח האחראי על סדרת Titanfall ו-APEX Legends, יהיה משחק פעולה מגוף שלישי המתקיים ביקום מלחמת הכוכבים על ציר הזמן שבין סרטי נקמת הסית' ותקווה חדשה.

ב-Star Wars: Jedi – Fallen Order השחקן מגלם את דמותו של קאל קסטיס (Cal Kestis), פדוואן צעיר שהצליח לשרוד את "פקודה 66" שמטרתה חיסול כל אבירי הג'דיי. במשחק מחד על קאל לשרוד בעולם בו הוא ניצוד על ידי האימפריה ומאידך להשלים את הכשרתו כאביר ג'דיי.

בעקבות הביקורת שספגה המפיצה EA בהתערבות של כותרים קודמים בסדרת מלחמת הכוכבים, בפרט בפיתוח של Battlefront II. הדגיש וינס זאמפלה (Vince Zampella) יו"ר אולפן הפיתוח, כי Jedi – Fallen Order הוא משחק עליליתי המיועד לשחקן יחיד ובזה לא נעשה שימוש במנגנון של מיקרו-תשלומים.

המשחק Star Wars: Jedi – Fallen Order יושק ב-11 בנובמבר אך כבר עתה ניתן לבצע הזמנה מוקדמת באתר החברה. הכותר מיועד עבור קונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One ואל שחקני המשחק האישי דרך חנות ה-Origin.

קרא עוד:  לא זמין: GTA IV הוסר מ-Steam, והאשמה במיקרוסופט
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.