אולפן הפיתוח רספון אנטרטיינמנט (Respawn Entertainment) יכול לרשום הצלחה נוספת: Star Wars Jedi: Fallen Order, משחק פעולה-הרפתקה ביקום מלחמת הכוכבים, הצליח לעקוף את התחזיות עם כ-8 מיליון עותקים שנמכרו עד סוף הרבעון השלישי של 2019.

מקורן של נתוני המכירות הן בשיחות משקיעים של אלקטרוניק ארטס (Electronic Arts), שם צויין "Jedi: Fallen Order הצליח מעבר למצופה גם בהקשר של מספר העותקים שנמכרו, כאשר ברבעון הוא הצליח להגיע לקצה העליון של התחזית" כשזו צפתה כי יימכרו בין 6 ל-8 מיליון עותקים. בלייק יורגנסן (Blake Jorgensen), סמנכ"ל הכספים של החברה, ציין כי בקצב הנוכחי מצפים במפיצה כי עד סוף מרץ 2020 – סוף שנת הכספים של 2019 – יימכרו 10 מיליון עותקים.

Jedi: Fallen Order שוחרר ב-15 בנובמבר על גבי קונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One וכן על המחשב האישי. בביקורות שלנו הדגשנו את החוויה שהוא מספק לחובבי הסדרה וכי מדובר במשחק פעולה מוצלח שלא מיועד רק למעריצים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.