שירות הזרמת המוזיקה התוכן Spotify יקבל מספר יכולות חדשות, החל מתוכן חדש שיהיה זמין ביישום ועד לאפשרות להתאים את השירים המושמעים לקצב הריצה.

החברה ערכה השבוע מסיבת עיתונאים בניו-יורק, במסגרתה קיבלנו שלל הכרזות בנוגע ליכולות החדשות אותן יקבל שירות הזרמת התוכן. היישום יזכה ליכולת חדשה בשם Tempo Detection, גילוי מקצב, שלבטח תרצה את ציבור הרצים. על-ידי לחיצה על סמליל האיש הרץ היישום יעשה שימוש בחיישנים השונים במכשיר הטלפון החכם על-מנת לקבוע מהו קצב הריצה וינגן שירים באותו מקצב. גוסטב סשיודסטרום (Gustav Söderström), מנהל המוצר מציין כי המשתמש אף יוכל לשנות את המקצב באופן ידני והיישום יבחר עבורו שירים מתאימים. באירוע הוכרז גם על שיתוף פעולה עם אומנים כמו Tiësto ליצירה של שירים דינאמיים אשר יתאימו את עצמם במהלך הריצה.

כמו-כן מעתה השירות לא יהיה מוגבל רק להזרמה של שירים והיצע התוכן יורחב גם לתכני וידאו, וידאו-קליפים ופודקאסים, בחברה הכריזו על שיתוף פעולה עם יצרני תוכן כמו Comedy Central, ESPN, Adult Swim, BBC לצד יצרני תוכן אינטרנטי כמו Nerdist. אין לצפות לאפשרות לצפות בפרקים מתוך סדרות או סרטים באורך מלא זאת מכיוון שתכני הוידאו שיהיו זמינים דרך השירות יהיו קצרים מטבעם.

נראה כי בחברה עושים מאמצים להתבלט זאת עקב ההשקה של שירותי הזרמת תוכן מתחרים כמו Tidel של האומן Jay Z ושירות הזרמת המוזיקה המחודש של אפל אשר עתיד לקום בעקבות רכישת Beats. היכולות החדשות יהפכו זמינות באופן מדורג. השירות אמנם לא זמין בישראל אך יש כמה דרכים לעקוף זאת.

קרא עוד:  מיליונים הורידו אפליקציה שמבטיחה עדכונים לסמסונג – ושילמו על זה כסף

http://www.youtube.com/watch?v=0fZBqV_yMq4

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.