אפליקציית בדיקת המהירות הפופולרית SpeedTest בדקה את מהירות הגלישה באינטרנט דרך מפעילות הסלולר בישראל וקבעה כי המהירות ברשת אורנג’ היא המהירה ביותר. על פי הבדיקה שנערכה מוקדם יותר החודש אשר כללה נתונים של כל שלושת מפעילות הסלולר הגדולות בישראל ומבוססת על דגימות של משתמשים, מצאה כי באורנג’ מהירות הגלישה גבוהה מהמתחרות באופן משמעותי.

הנתונים נאספים דרך אפליקציית SpeedTest הכוללת למעלה מחצי מיליון דגימות בחודש. חברת Ookla מפתחת האפליקציה פועלת בתחום מאז 2007 והיא אוספת נתוני ביצועים מכל העולם ומכל מכשיר ומספקת נתונים לפי הפילוח הרלוונטי כמו ספק האינטרנט, מיקום, ציוד קצה ועוד. הבדיקה בישראל התבססה על כמה אלפי דגימות בכל חודש וכוללת מעל 100 שרתים הפזורים ברחבי הארץ.

SPeedTest IL total

במשך שנים פלאפון נחשבה ללא עוררין כרשת הסלולר המהירה ביותר בישראל ואף הייתה לרשת המהירה בעולם במהירות הגלישה דרך מכשיר האייפון. לאחרונה אורנג’ שידרגה את הרשת שלה אשר הושקה תחת השם Orange ultranet התומכת עד מהירות של 42 מגה ביט לשנייה. חידוש אחר שהחברה מתגאה בו במיוחד הוא שיחות קוליות באיכות HD, שאורנג' היא הספקית הראשונה בישראל ובין הראשונות בעולם התומכת בה ונכון להיום תומכים בטכנולוגיה מכשירי האייפון 5 ומכשירי ה-Windows Phone.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.