הצילו את העולם, פתרו חידות עם סאות' פארק, השתתפו בקרבות רחוב במשחק נוסטלגי במיוחד ועוד משחקים שיעבור לכם את השבת בכיף.

Decap Attack לאנדרואיד ול-iOS

Decap Attack הוא משחק אקשן פלטפורמה קלאסי. בו אנו משחקים כמומיה חסרת ראש בשם צ'אק די האד (Chuck D. Head) היוצא למסע להצלת העולם, בשליחות דר' פראנק נ. סטיין (Dr. Frank N. Stein) ועוזרו הנאמן איגור, מפני שד קדמון הרוצה להרוס את העולם. רמת הקושי של המשחק די גבוהה ונאמנה למקור. השליטה הותאמה למסכי המגע בצורה טובה למדי. הגרפיקה והסאונד גם הם נשארו מקוריים. מומלץ לחובבי הז'אנר ולחובבי הנוסטלגיה.

מחיר: חינם (עם רכישות בתוך האפליקציה)

להורדה דרך App Store

להורדה דרך Google Play

Streets of Rage Classic לאנדרואיד ול-iOS

Streets of Rage הוא משחק נוסף בסדרת ההוצאות המחודשות מבית סגה SEGA Forever. הפעם זהו משחק קלאסי אשר יצא ב-1991 לקונסולת המגה דרייב. בו שלושה שוטרים לשעבר היוצאים למגר את הפשע בעיר אשר נפלה לידיו של ארכי-נבל הידוע רק כ-"מר איקס". המשחק נשאר ברובו נאמן למקור בתחום הגרפיקה והסאונד, אך מוסיף עדכון מודרני של מולטיפלייר מקומי. כלומר אם אנו נמצאים מחוברים עם חברים על אותה רשת Wi-Fi, נוכל לשתף פעולה עימם במסענו בעיר הפשע והרשע של Streets of Rage. מומלץ מאוד למעריצים ולאלו שרוצים לראות על מדובר.

קרא עוד:  גם חנות האפליקציות של גוגל תזכה לעיצוב כהה

מחיר: חינם (עם רכישות בתוך האפליקציה)

להורדה דרך App Store

להורדה דרך Google Play

Amazing Katamari Damacy לאנדרואיד ול-iOS

Amazing Katamari Damacy הוא משחק קאטמרי עם שלבים מהירים וצבעוניים מתמיד. כמו במשחקים קודמים על השחקן לסייע לנסיך לגלגל את ה-קאטמרי לממדים קוסמיים, על מנת לעזור למלך היקום לזכות בלב המלכה וגם להציל את העולם מפני אבדון הממשמש ובא. המשחק מהיר, מוזר והכי חשוב מהנה מהאוד. מומלץ למעריצי הסדרה וגם מקום מצוין להתחיל – לאלו ששומעים על הסדרה בפעם הראשונה.

מחיר: חינם (עם רכישות בתוך האפליקציה)

להורדה דרך App Store

להורדה דרך Google Play

South Park: Phone Destroyer לאנדרואיד ול-iOS

South Park: Phone Destroyer הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת (RTS) מבוסס קלפים. הפעם חבורת ילדי סאות' פארק משחקים בקאובויים ואינדיאנים ואנו הילד החדש צריכים להיכנס מהר לעניינים. המשחק מהווה מעין המשך ל-The Fractured But Whole וכן ל-The Stick of Truth, לכן הרבה אלמנטים מהעיר והאווירה נשארים מוכרים.

המשחק מושקע מאוד וונותן תחושה כאילו משחקים בתוך פרק בסדרה. הקרבות מתרחשים בזמן אמת ועלינו לבחור בפעולה הנכונה בזמן המתאים ביותר, על מנת ליצור שילוב מוצלח אשר יביא לנו את הניצחון בקרב. מערכת הקרבות פשוטה ביותר ומוסברת בצורה טובה בתחילת המשחק.

South Park: Phone Destroyer מכיל שני מצבי משחק – האחד משחק יחיד בו אנו משחקים נגד דמויות המוכרות לנו מסדרת הטלוויזיה, מצב זה מצחיק מאוד ומלא בהומור עצמי ובביקורת על הנעשה. השני הוא מצב PvP בו אנו משחקים מול שחקנים אחרים ברשת. משחק מוצלח, מהנה ותואם למשחקי הקונסולה של הסדרה. לחובבי הז'אנר ולמעריצי סאות' פארק.

קרא עוד:  גרסה 77 של Chrome מאפשרת לשלוח קישור בין המכשירים

מחיר: חינם (עם רכישות בתוך האפליקציה)

להורדה דרך App Store

להורדה דרך Google Play

פורסם לראשונה באתר Vgames