החודשים הבאים עלינו בתעשיית הגיימינג יכולים בקלות להיות העמוסים ביותר של השנה הנוכחית. או של העשור. קונסולה אחת מהדור הבא נחשפה, לצד ה-Wii U אותה אנחנו כבר מכירים, והשנייה צפויה להיחשף ממש בקרוב. כמו כן, אירוע המשחקים הגדול של השנה, E3, יתקיים בחודשים הקרובים שם צפויות לנו הרבה הפתעות ומשחקים רבים מהדור הבא. עד אז, מגיעות עוד חדשות על שניים מהמשחקים הגדולים של השנה – GTA V ו-Battlefield 4.

האם Battlefield 4 יצא ב-31.10?
כרזה חדשה שמסתובב ברשת חושף את תאריך ההשקה של Battlefield 4, כשעליו כתוב "Prepare 4 Battle" ומתחת את התאריך – 31.10.2013. הכרזה היא בעצם פרסומת של חנות המשחקים האוסטרלית EB Games שנצפה בחנות בסדני על ידי גולש מאתר BF4Central. לא ידוע אם מדובר במידע רשמי שמסרה EA לחנויות המשחקים או שמא במידע קידומי אותו המציאה החנות. פרט לתאריך, חושפת הפרסומת עוד פרטים לגביי המשחק. ראשית מצב חדש ולא ברור שנקרא "Commander Mode", והרשת החברתית של המשחק, Battlelog, חוזרת בגרסא 2.0 עם שיפורים רבים. כמובן שגם פה יהיה מודל פרימיום בו שחקנים שישלמו יותר עבור תוכן נוסף יזכו… ובכן, בתוכן נוסף, שכולל נשקים, מדים והרחבות אחרות. בכרזה גם מובטח שהקמפיין לשחקן יחיד ייקח את השחקן לכל רחבי העולם כחלק מצוות של חיילים (Elite Squad), אך מה שמדאיג באמת בפרסומת הם לוגו ה-PlayStation 3 וה-Xbox 360 שנמצאים בתחתית, ולידם לא נמצא לוגו המחשב האישי כך שכנראה, כמו גם במקרה של GTA V, גרסאת המחשב תגיע באיחור קל. (לתמונת הפרסומת המלאה)

קרא עוד:  מיקרוסופט: כל משחקי Xbox Series X יעבדו גם על Xbox One

GTA V – טריילרים נוספים בקרוב
עם כל הכבוד למשחקים שיצאו השנה ולאלו העתידים לצאת, GTA V הוא ללא ספק המצופה שבהם. אפשר להבין למה, בזכות הטריילרים היפים, המרשימים (והיקרים) ש-Rockstar מייצרת. אך כבר כמה שבועות טובים שלא קיבלנו טריילר, ואנחנו רק ממשיכים בצפייה לאחר התמונות אותן Rockstar דואגת לשחרר מפעם לפעם לאוויר העולם. נראה שההמתנה עומדת להגיע סופה כי החברה מכריזה שטריילרים נוספים יגיעו ב-30 לחודש. שימו לב, בפרסומת באתר המשחק מופיעה המילה "טריילרים" (Trailers) ברבים, ככה שכנראה מחכה לנו יתר מהפתעה אחת. כמו כן, מופיעים בפרסומת השמות של שלושת הדמויות הראשיות – מיכאל, פרנקלין, וטרבור.

GTA V