ביקונקט טכנולוגיות מתחילה לשווק לראשונה בישראל את הרמקול הביתי העמיד בעולם של המותג הדני SOUNDBOKS. הרמקול החדש הינו רמקול אשר מתאים הן למסיבות בעיר והן לטבע. לרמקול עוצמת סאונד עצומה ואיכותית של 122 דציבלים ללא עיוותים, עמיד לכל מזג אוויר ושורד נפילות מגובה.

ניתן לשכוח מהגבלות כמו מזג אוויר או מיקום גיאוגרפי. הרמקול הזה בנוי כמו טנק. הוא עמיד בטירוף. שום דבר לא יכול להרוס אותו. ל- SOUNDBOKS 2 פשוט אין גבולות. הוא ימשיך לעבוד גם באבק המדבר, בשלג, בחוף הים ובגשם שוטף. המעטפת החיצונית שלו בנויה לשרוד את האפוקליפסה. היא תוכננה לעמוד בטמפרטורות קיצוניות של חום וקור, לחות ומים, עמידה למכות, שריטות, נפילות ומתקפת זומבים. ציפוי Nano Coating משוכלל שומר על הרמקול מפני רטיבות ואבק. גם אם נשפכה בירה על הרמקול- לא קרה כלום! המסיבה ממשיכה בפול ווליום.

הרמקול שוקל רק 15 ק"ג, כך שאפשר בקלות להרים אותו ולקחת אותו לכל מקום. הוא מגיע עם מעטפת אלומיניום נגד-שריטות ופינות מעוגלות, ידית נוחה לנשיאה וחיבור לסטנד אם רוצים להעמיד אותו על הגובה. יש לו סוללה מובנית שמספיקה לעד 40 שעות של מוזיקה (ב- 3.5 שעות הטענה) ול- 8 שעות מוזיקה בשיא העוצמה. כך שהוא ימשיך להרים גם אחרי שאחרון החוגגים ייפול מהרגליים.

הרמקול פשוט לתפעול- לא צריך טכנאים ואנשי סאונד מיוחדים, הובלות או תיאומים, פשוט מעמיסים אותו על האוטו והוא כבר עושה הכל בעצמו. ה- SOUNDBOKS 2 פועל בחיבור Bluetooth או בחיבור אודיו, עם מצב בוסט אוטומטי ומתג שיאפשר להשתמש בו גם ברגוע בתוך הבית.

קרא עוד:  תתרחקו מג'ינס: אפל מסבירה איך משתמשים בכרטיס האשראי החדש שלה

אז מה יש לו שם בפנים מתחת לכל המעטפת הקשוחה הזאת? מגבר מתקדם Eximo של חברת Merus Audio המובילה המעניק 122 dB של עוצמה מדהימה ללא עיוותים. טכנולוגיית פטנט Psycho Acoustics עם DSP המעניקה באסים עוצמתיים ומדויקים, ממיר אוטומטי המתאים את רמת המתח לרמת העוצמה, סוללה מיוחדת במינה עד שנתנו לה שם משל עצמה: BATTERYBOKS 2, שבגדול פשוט מחזיקה את החיה הזאת בעניינים עד לסוף המסיבה בלי פשרות ובלי אבל.

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.