אחרי שוואטסאפ (WhatsApp) הביאה יכולת שליחת הודעות מהמחשב, כעת גם גוגל (Google) בדרך לאפשר זאת על ממשק ההודעות הכי ותיק בטלפונים: SMS. החברה תציג בקרוב יכולת חדשה לשליחת הודעות טקסט במכשירי האנדרואיד דרך ממשק המותאם לדפדפן השולחני.

על התגלית הזו אחראים XDA, שאותה כבר גילו מוקדם יותר השנה אולם כעת צצו תמונות הממחישות כיצד הדבר עובד. כך ממש בדומה לאופן השימוש עם וואטסאפ, יישום הודעות הטקסט המובנה של גוגל, ה-Messages, יאפשר למשתמש לסרוק קוד QR באתר החברה ומיידית יציג את ממשק ההודעות המשוכפל מהטלפון. כל שנדרש הוא ללחוץ על שלוש הנקודות בקצה העליון ולבחור Messages for web. משם יתבקש המשתמש לסרוק את הקוד QR שבאתר.

android-messages-web

בגוגל כבר הקצו כתובת לאתר ייעודי, messages.android.com, שעדיין אינו פעיל. אולם לפי הקוד שנשלף מהאפליקציה והסימנים השונים שהתגלו עד כה, השירות יחל לפעול בקרוב מאוד. כדי להתחבר יידרש המשתמש אימות מול חשבון הגוגל שלו ואת יישום ה-Messages מותקן מראש בטלפון.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.