סוני (Sony) הכריזה במסגרת תערוכת האלקטרוניקה CES 2018 על שלושה דגמי אוזניות חדשים ואלחוטיים. היקר מבניהם, WF-SP700N, הוא דגם אלחוטי לחלוטין ללא חיבור בין האוזניות (בדומה ל-AirPods המפורסמות), המציע סינון רעשים אקטיבי, עמידות בפני רטיבות וזיעה בתקן IPX4, וזמן סוללה של עד שלוש שעות (אם כי סוללה מובנת במארז הנשיאה מסוגלת להטעין את האוזניות פעמיים נוספות). המחיר בארה״ב יעמוד על 180 דולרים.

גרסה מוזלת בשם WI-SP600N שומרת על רוב התכונות הללו, אולם המשתמש יאלץ להתמודד עם כבל המחבר בין האוזנייה השמאלית והימנית. זמן הסוללה בדגם זה משתפר לשש שעות, והמחיר יעמוד על 150 דולרים. הדגם הזול ביותר, WI-SP500, יימכר תמורת 80 דולרים בלבד, אך איננו כולל את תכונת סינון הרעשים האקטיבי. זמן הסוללה ארוך עוד יותר – שמונה שעות בין טעינה לטעינה.

Related image

בנוסף להכרזות אלו, הודיעה סוני כי בקרוב יתמכו רבים מדגמי האוזניות האלחוטיים שלה בסייען הדיגיטלי של גוגל (Google), אפליקציית Google Assistant. הרשימה כוללת את ה-WF-SP700N וה-WI-SP600N החדשות, אך גם דגמים וותיקים יותר כמו ה-WH-1000XM2 עטור השבחים, WI-1000X ו-WF-1000X. לאחר עדכון התוכנה הרלוונטי שצפוי לצאת מאוחר יותר השנה, ניתן יהיה להעביר פקודות לסייען הדיגיטלי ישירות דרך האוזניות.

sony ces headphones header