כמעט יום שלם לקח לסוני (Sony) להסיר את הפוסט שפורסם על ידי הסניף הגאורגי בפייסבוק בו היא סיפקה את כל המידע על המכשירים החדשים שייחשפו ב-IFA 2015.

הסטטוס שפורסם ביום חמישי האחרון בו פרטים על מסיבת העיתונאים שתיערך ב-2 לספטמבר בברלין, הכיל גם פרטים רבים על המכשירים הצפויים, ובין היתר יוכרזו באירוע ה-Xperia Z5, גרסת הקומפקט Xperia Z5 Compact וגם מכשיר פרימיום Z5 Premium/Plus.

לפי הדברים, ה-Xperia Z5 יישאר עם מסך 5.2 אינץ’ Full HD בדומה לדורות הקודמים, כאשר לעומתו גרסת הפרימיום תכלול מסך גדול יותר של 5.5 אינץ’ ברזולוציה של 2160p UltraHD – לראשונה מסוני ובכלל מיצרניות האנדרואיד. הדגם הקומפקטי יכלול מסך קטן יותר של 4.6 אינץ’, אך ככל הנראה שאר המפרט יישאר דומה, וזה גם אומר כי המצלמה, 23 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f1.8 ושבב ה-Snapdragon 808 יהיו בכל שלושת הדגמים.

בינתיים הרשת לא ממתינה לסוני וממשיכה להדליף פרטים וגם תמונות. Evan Blass הידוע בשם evleaks צייץ את אותם הפרטים שאנחנו כבר ראינו בסטטוס הרשמי של סוני ואילו Xperia Blog העלה תמונות יחסי ציבור ראשונות עם אותם הפרטים הידועים לנו.

כך, לסוני רק נותר להכריז באופן רשמי על שלושת המכשירים החדשים ב-IFA 2015 ואנחנו נהיה שם ונדווח על המתרחש.

z5

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.