סוני (Sony) מוסיפה לרשימת המכשירים שמקבלים את עדכון האנדרואיד לגרסת אנדרואיד 7.0, גם את סדרת ה-Xperia Z5. המכשירים שכבר יכולים לצפות הם Xperia Z5 ו-Xperia Z5 Premium, כאשר בקרוב יצטרפו אליהם גם דגמי Xperia Z5 Compact, Xperia Z3+ ו-Xperia Z4 Tablet.

מספר המהדורה 32.3.A.0.372 שהחל להגיע למכשירים, מוסיף בין היתר תמיכה בריבוי חלונות, מסך בית עם יותר אפשרויות התאמה ושיפור באורך חיי הסוללה. בסוני מדגישים כי יהיה שיפור ניכר בזמן השימוש בזכות מנגנון ה-Doze של אנדרואיד 7.0 אשר מסייע לחיסכון בסוללה בשילוב עם מצב STAMINA של סוני עצמה שמסייע לנהל את רמות השימוש בסוללה. סוני אף הוסיפה לממשק לא פחות מ-3 הגדרות של חסכון באנרגיה שניתן לשנות בהתאם לרצון המשתמש, כמו למשל מצב שמתעדף ביצועים חזקים על פני חיסכון בסוללה, או מצב שמתעדף זמני המתנה ארוכים יותר.

בנוסף הדגישה סוני בהודעת השחרור כי המשגר (לאונצ'ר) של מכשירי Xperia תומך כעת בעוזרת של גוגל, Google Now, וכמו כן עודכנה אפליקציית ההודעות הפנימית המאפשרת כעת לשלוח סרטונים, תמונות וקבצי קול לאנשי קשר בקלות רבה יותר.

סך כל העדכון שוקל כ-1.3 ג'יגה-בייט ועדיף לבצע אותו באמצעות חיבור לרשת האלחוטית, ולוודא שהמכשיר טעון בלפחות 50 אחוז סוללה. מכשירי סדרת Xperia Z5 מצטרפים ל-Xperia XZ וסדרת Xperia X שכבר קיבלו את עדכון האנדרואיד 7.0 בחודשים האחרונים ועם הגעתו ל-Xperia Z3, סוני תסיים עם השדרוגים של מכשיריה.