סוני (Sony) ניצלה את היום הראשון בכנס המובייל השנתי להכרזת הטאבלט הבא שלה, ה-Xperia Z4 Tablet אשר זוכה לכתר “הטאבלט הדק בעולם”.

הטאבלט החדש משפר במעט במפרט בהשוואה לדור הקודם, אשר גם הוא הוכרז בדיוק שנה לפני. וזוכה לעיצוב מלוטש ועובי של 6.1 מ”מ בלבד, בדומה לטאבלט ה-iPad Air 2 של אפל. ה-Z4 נשאר עם מסך בגודל של 10 אינץ’ ברזולוציית 2K, זאת לצד שבב ה-Snapdragon 810 מרובע הליבות של Qualcomm, זיכרון פנימי של 32 ג’יגה-בייט וסוללה מכובדת בהספק של 6,000mAh.

הטאבלט מגיע בשתי תצורות, האחת WiFi בלבד והשנייה מוסיפה גם תקשורת LTE, כאשר המשקל מעט פחות מ-400 גרם. יש כמובן חסינות למים ואבק בתקן IP68 וכן מעבד אודיו DSEE HX, שלדברי סוני הוא מסוגל לפענח ולנגן מוזיקה באיכות גבוהה.

הטאבלט יושק החל מחודש יוני הקרוב ונצפה לראות אותו גם בישראל. בנוסף תשיק החברה גם לראשונה, מקלדת המתחברת לטאבלט והופכת אותו ללפטופ לכל דבר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.