כחודש אחרי התאריך הצפוי, סוני מובייל משיקה בארץ את מכשיר ה-Xperia S ברשת אורנג’ וברשת פלאפון. זהו המכשיר הראשון שיושק בארץ תחת המותג החדש ומדובר במכשיר הדגל של החברה המכיל מסך מגע 4.3 אינצ' ברזולוציה 720×1280 יחד עם מעבד כפול ליבה 1.5GHz.

המכשיר מגיע גם עם תקשורת NFC יאפשר שימוש בתגיות חכמות, וסוני תהיה בין הראשונות להשיק את טכנולוגית ה-NFC בארץ. כך לדוגמה בעת הכניסה לרכב והעברת המכשיר על פני תגית ה-NFC, תוכנת ה-GPS תופעל אוטומטית, או בעת ביצוע רכישה, רק נדרש להעביר את המכשיר על התגיד שבקופה הרושמת.

ה-Xperia S מגיע עם מצלמה 12 מגה פיקסל בחיישן Exmor R המסוגל לצלם תמונות תוך 1.5 שניות ממצב השהייה, ובנוסף קיים בו גם זיכרון 1GB, מעבד גראפי Andreno 220, זיכרון לאחסון 32GB, חריץ microSIM, מקלט GPS, קישוריות WiFi, יציאת HDMI, תקשורת DLNA עם Bravia Sync המאפשר להשתמש במכשיר כשלט הטלוויזיה. בינתיים הוא מגיע עם גרסת האנדרואיד 2.3.7 ובהמשך בסוני אומרים כי הוא ישודרג לגרסתה ה-ICS.

למכשיר גם חותמת ה-PlayStation Cerrified המספק למשתמש גישה למשחקי PlayStation Store ולהורדת משחקים ודמואים למכשיר בדומה לאלו הקיימים ב-Xperia Play.

המכשיר הוא חלק מסדרת ה-Xperia החדשה וביניהם ה-Xperia P וה-Xperia U שגם הם מתוכננים להגיע בהמשך לישראל. מחירו ברשת פלאפון יעמוד על 3,236, ברשת אורנג' הוא יימכר בימים הקרובים.

וידאו: התרשמות ראשונה