סוני מציגה לראשונה את מכשיר הסלולר הראשון מתוצרתה, לאחר שנפרדת מחברת אריקסון והמותג הוותיק “סוני אריקסון” ונשארת למעשה… עם כל השאר.

מדובר במכשיר הנראה לא שונה בהרבה ממכשירי סוני אריקסון קודמים, אם כי כפתורי החומרה הכסופים והדקיקים שבסדרת Xperia מתחלפים לטובת כפתורי מגע ועיצוב סוליד יותר ולשם שינוי, מדובר כאן במכשיר הכי חזק שהוצג על ידי סוני אריקסון ותחת השם הלא מפתיע Xperia Ion אותו שמענו בעבר.

למכשיר מסך מגע ענק בגודל 4.6 אינצ' ברזולוציה של 1280×720, מעבד כפול ליבה 1.5GHz, אחסון פנימי של 16GB ומערכת האנדרואיד 2.3 (ומדוע לא ICS?). אבל גולת הכותרת היא לא (רק) המסך, אלא המצלמה בעלת חיישן הדגל Sony Exmor R המספק לא פחות מ-12 מגה פיקסל עם צילום וידאו 1080p, יחד עם מצלמה קדמית 1.3 מגה פיקסל וצילום וידאו 720p. מרשים.

סוני מביאה גם מספר תוספות משלה כמו תכני וידאו ומוזיקה מהיותה חלק גדול מתעשיית הבידור בארה”ב (Sony Entertainment Network) וגם את חותמת ה-PlayStation Certified המבטיח משחקים רבים הקיימים כמו ב-Xperia Play.

ה-Xperia Ion מיועד לצאת בחודשי האביב השנה בארה”ב (אם הלוגו של AT&T לא הסגיר זאת) יחד עם עדכון ICS שבתקווה יושק עוד לפני כן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.