אחרי שהחברות הגדולות בחום כמו סמסונג (Samsung) ו-LG וכן HTC הציגו כיסויים חכמים למכשירי הדגל שלהן, המגמה אינה פוסחת גם על סוני (Sony): מי שירכוש את המכשיר החדש של החברה, Xperia Z3, יוכל גם לרכוש עבורו כיסוי חכם עם חלון.

על-פי Xperia Blog סוני תשיק כיסוי חכם עם חלו תחת השם Style Cover SCR24, המיועד למכשיר ה-Z3. הכיסוי יגיעו לחבירה בארבעה צבעים שתואמים את הצבעים של הדגמים השונים – שחור, לבן, טורקיז ונחושת.

הכיסוי עוטף את גב וקדמת המכשיר אך כולל פתחים למחבר הטעינה המגנטי ווכן למחבר ה-microUSB. בצד הקדמי יש חלון במרכז לביצוע פעולות מהירות כמו: צפייה בהתראות, שליטה בנגן המוזיקה, מענה לשיחות והפעלת המצלמה.

כאמור הכיסויים יהיה זמינים לרכישה כבר בחודש הבא ביחד עם ההשקה הרשמית של ה-Xperia Z3. כרגע לא ידוע אם יגיעו כיסויים תואמים גם למכשיר ה-Z3 Compact וגם טרם ידוע המחיר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.