שליטתו המוחלטת של ה iPod  בשוק האמריקאי בפרט ובעולם בכלל, מאתגרת את חברות האלקטרוניקה השונות לפתח תחליף ראוי שילחם בו, בעיקר לחובבי האנדרואיד. אחרי הגעתו של ה Samsung galaxy s Wifi  בספטמבר האחרון לארה"ב, נכנס למערכה מתחרה חדש, מבוסס גם הוא על מערכת הפעלה אנדרואיד, ה- Walkman Z של סוני- נגן בעל יכולות נוספות מלבד ניגון המוזיקה.

ה- Walkman Z מצוידי במערכת האנדרואיד 2.3 שבה נוכל לעשות כל דבר שהמערכת המאפשרת לנו – התקנת אפליקציות, גלישה, מוזיקה וניגון וידאו עד 1080p ובנוסף, לבצע סטרימינג ישירות לטלוויזיה דרך חיבור HDMI או בצורה אלחוטית דרך DLNA.

לנגן ה-Walkman Z מסך מגע, גדול יחסית לנגנים, בגודל 4.3 אינצ’ ברזולוציה WVGA עם מיטב הקישוריות השונות (WiFi, Bluetooth) לגלישה והתחברות להתקנים חיצוניים, ומי שיהיה אחראי להפעיל ולנצל את כל היכולות הללו הוא מעבד ה-Tegra 2 כפול הליבה 1GHz עם 512MB זיכרון, כאשר את כל המדיה שלנו נוכל לאחסון בזיכרון הפנימי בנפח 8GB עד 32GB בהתאם לדגם. משקלו יעמוד על 156 גרם ומסוגל לספק עד 20 שעות האזנה למוזיקה או 5 שעות צפייה בוידאו. כמו כן, תוכלו למצוא בנגן 2 מאפיינים מסורתיים- את מקש ה -W המאפשר גישה מהירה לנגן המוזיקה וכן, את מצב ה senseMe המאפשר לקטלג את המוזיקה לפי מצב הרוח שלכם.

הנגן יושק בארה"ב (לא שזה מפריע- ישנם אין ספור להביא אותו לארץ) ברבע השני של 2012 במחיר 250$ ל 8GB, כ 270$ ל 16GB ו 330$ ל 32GB. יהיה מעניין לראות כיצד ישתלב הנגן בשוק כאשר מכירות הסמארטפונים ממשיכות לנגוס בו.

קרא עוד:  מייל מתחזה מנסה לגנוב פרטי כרטיס אשראי ללקוחות הוט

עוד חדשות מתערכות CES 2012

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.