ללא כל ספק, מה שהופך את משחקי Uncharted לכל כך מעניינים וטובים היא העלילה. אם גם אתם הסתבכתם עם העלילה וכמות הדמויות שרק הולכת וגדלה ממשחק למשחק, סוני נותנת לכם אפשרות לחזור אחורה לשני המשחקים הקודמים בסדרה, Uncharted: Drake's fortune ו-Uncharted 2: Among Thieves Game of the Year Edition. המשחקים יגיעו לחנות ה-PlayStation Network ב-26 לחודש יוני ויצטרפו למספר גדול של כותרים אחרים אשר הפכו גידיטאליים בתקופה האחרונה.

אם אתם משתמשים בחנות האמריקאית של ה-PlayStation Network בוודאי כבר שמתם לב שכל חבילות ההרחבה (DLC) עבור Uncharted 2 זמינות בחינם. ככה, כנראה, סוני חוגגת את השקת הכותרים הדיגיטאליים של הסדרה הכל כך פופולרית שלה, שכן ניתן להוריד את חבילות ההרחבה בחינם עכשיו גם בכל שאר העולם.

חבילות ההרחבה שניתנות בחינם הן:

  • UNCHARTED 2: Among Thieves “Drake’s Fortune” MP Pack
  • UNCHARTED 2: Among Thieves “Golden Guns”
  • UNCHARTED 2: Among Thieves “PlayStation Heroes” Skin Pack
  • UNCHARTED 2: Among Thieves “Sidekick Skin Pack”
  • UNCHARTED 2: Among Thieves “Siege Expansion Pack”

חבילות ההרחבה ינתנו בחינם עד להשקת המשחקים בעותקים גידיטאלים, כאמור ב-26 ליוני, ואז יחזרו להיות בתשלום שוב.

Uncharted הראשון, Uncharted: Drake's fortune, היה אחד מהמשחקים הראשונים של ה-PlayStation 3. הוא הושק יחד איתו והציג את יכולות הקונסולה במלוא תפארתה. כמובן שמאז משחקים השתכללו וכיום הם נראים יותר טוב, אך אז זהו היה הישג גדול, והוכחה למה שקונסולות הדור הבא, ובמיוחד הקונסולה העוצמתית של סוני, יכולות לעשות. המשחק עוסק בהרפתקאותיו של ניית'ן דרייק שיוצא לגלות אוצר. הוא, כמובן, לא יהיה היחיד שמחפש אחר אוצר זה, ומאן העלילה רק מסתבכת.

קרא עוד:  לראשונה ב-HP: הציגה נייד משחקים מבוסס AMD Ryzen

Uncharted השני, Uncharted 2: Among Thieves, הוא המשחק השני בסדרה ששוחרר ב-2008. עד מהרה זכה להערצה רבה בקרב השחקנים והמבקרים, והפך למשחק השנה של 2008 למרות שהתחרה נגד מתחרים גדולים מאוד. המשחק עוקב אחר המשך הרפתקאותיו של ניית'ן וחושף בפנינו עוד דמויות וכמובן אהבה חדשה.