ה'פלייסטיישן ויטה' (PlayStation Vita), הקונסולה הניידת של סוני קיבלה אמש עדכון גרסה, אשר כולל מספר מאפיינים חדשים לקראת השקת קונסולות הדור הבא של החברה.

בבלוג הפלייסטיישן הרשמי מכריזים על העדכון לגרסה 3.0, המכיל מספר שיפורים כשהבולט בניהם הוא התוספת של יישום ה'PS 4 Link' אשר מאפשר לקונסולה הניידת לשמש כמסך-שני לפלייסטיישן 4 (PlayStation 4), בדומה לבקר של קונסולת ה'ווי-יו' (Wii U) של נינטנדו – כך שמפתחים יכולים להציג מידע גם על המסך הנוסף. כמו-כן היישום מוסיף את יכולת המשחק מרחוק (Remote Play), שהובטחה עוד בדור הקודם של קונסולת של סוני אך לא יושם על-ידי המפתחים. בסוני מציינים שעם הפלייסטיישן 4, זה לא יהיה המצב, שכן מצב המשחק מרחוק הוא חובה לכל משחק שלא מצריך חומרה יעודת כמו שימוש בבקר התנועה 'מוב' (Move) או במצלמת פלייסטיישן.

בנוסף העדכון כולל יישום בקרת הורים המאפשר להגביל את זמן השימוש הקונסולה, יישום חברים מעודכן, אפשרות להעביר תכנים באופן אלחוטי מקונסולת ה'פלייסטיישן 3' (PlayStation 3), שהובטח עוד בעדכון הקודם ואת האפשרות, המיותרת לדעתנו, לאפשר לצלם תמונות פנורמה עם המצלמה האחורית – שכן היא לא איכותית במיוחד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.