תהליך ההיפרדות של חברת סוני מחברת אריקסון הוא עניין של מספר חודשים בלבד, וכבר סוני החלה בפיתוח מכשירים הנושאים את שם המותג החדש. לדברי בכיר בחרת סוני, התהליך יסתיים באמצע שנה הבאה כך שכל המכשירים והטאבלטים יושקו תחת המותג “Sony” במקום Sony Ericsson עד כה. עוד נאמר כי סוני תשקיע את מאמציה בפיתוח סמארטפונים מבוססי אנדרואיד, ותוותר על מכשירים זולים ופשוטים דבר שכבר כיום אנו רואים שמתרחש בחברה.

עד שהשינוי יתרחש, דלפו לרשת שלושה מכשירים חדשים ששניים מהם עדיין לא נחשפו לפני כן, וכבר הם נושאים את שם המותג החדש. הראשון הוא ה-Nozomi שדלף כאן בארץ לראשונה והפעם עם תמונת יח”צ רשמית המציגה את המכשיר במלוא הדרו (בתמונה משמאל). השניים הנוספים שדלפו לא זכו עדיין לשם רשמי וגם לא למפרט, אך לא נראה שהם עברו שינויים מרחיק לכת מהעיצוב המוכר של החברה פרט ללוגו של סוני בקצה העליון במקום סוני אריקסון.

רכישת החלק של סוני בחברה המשותפת עוד צריך לעבור את אישור הרגולטור, כך ששינויים מתוכננים לא יתרחשו לפני שנה הבאה, וזה כולל את הסרת המותג “סוני אריקסון” והשקת המכשירים במותג החדש. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.