קצת פחות מ-48 שעות נותרו עד לשריקת הפתיחה של כנס הסלולר היוקרתי בו מיטב החברות ויצרניות יחשפו את מוצריהן לשנה הקרובה, ונראה כי רוב החברות מנסות לגרות אותנו בעזרת טיזרים קצרים המוסיפים מימד ונפח נוסף למסתוריות.

לאחר שחברת סמסונג שחררה וידאו טיזר קצר בו היא רמזה על מכשיר הדגל הבא שלה ואולי חשפה גם מעט מהתכונות שאולי יאפיינו אותו, משחררת גם החברה היפנית סוני (Sony) וידאו טיזר  תחת הכותרת: "דברים יוצאי דופן עומדים לקרות". בניגוד גמור למתחרתה סמסונג, שאפיינה את הוידאו שלה בשלל אפקטים צילומים שנראו כי צולמו בעזרת המצלמה במכשיר ה-Galexy S5, בוחרת סוני להמשיך ולהיות מסתורית ומשאירה אותנו סקרנים עוד יותר.

אדום, מישהו?

בוידאו הקצר בן ה-15 שניות המלווה במוזיקת רקע שנדמה כאילו לקוחה מסרט מדע בדיוני, בוחרת סוני לתת דגש לצבע האדום על שלל גווניו, אך אינה חושפת פרט כזה או אחר על אחד ממוצריה העתידיים. על פניו, נראה כי החברה בוחרת להדגיש בטיזר הקצר את סדרת ה-Xperia החדשה ואת המכשיר החדש שעתיד להחליף את ה-Z1, ומציגה אותם בעזרת צמד המילים Xperia Details המופיעות בסוף הסרטון.

עפ"י השמועות וההדלפות השונות, צפויה סוני לחשוף את מחליפו של מכשיר ה-Xperia Z1, ה-Xperia Z2. בנוסף, לפני מספר שבועות טען המדליף הסדרתי evleaks, כי ייתכן וזאת אף תציג את הטבאלט Xperia Tablet Z2.

קרא עוד:  סוני חשפה פרטים ראשונים על PlayStation 5

samsung note3 mwc 2014

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.